Nokia Android 10 Go Edition güncellemesini aldı.

Sıradaki içerik:

Nokia Android 10 Go Edition güncellemesini aldı.

e
sv

PlayStation Hits, 7 oyunu daha en iyileri arasına davet ediyor.

28 Eylül 2019 17:00

Her zaman onları neredeyse ölümsüz kılan bir prestij seviyesine ulaşan oyunlar playstation da her zaman olacaktır. Ne yazık ki, pazarın kuralları, fiziksel kurulum medyasının kullanım ömrünü belirtmek yerine, bu başlıkların gerçekten sonsuza dek sürmesini engelliyor. Neyse ki, Sony’nin her konsol jenerasyonu için en çok satan oyunlarından oluşan özel bir kulübü var. Bugün, ABD’de çeşitli tür ve temaları kapsayan yedi oyun daha içerecek şekilde PlayStation Hits’i büyüttü.

1997 yılında PlayStation’ın doğumunda başlayan Sony’nin “En Büyük Hitleri”, vahşi başarıya ulaşan unvanlara saygı duyuyordu. Buradaki başarı, satışlarla belirlendi ve 500.000 yükselene kadar 150.000 kopyadan başladı. Geçen yıl, PlayStation 4 için En Büyük Hitleri PlayStation Hibts’e dönüştürdü ve bu ün ününe 40 oyun kazandı.

Bu diziliş, listeye yedi başlık eklendiğinde çok az artmaktadır. Bazı acımasız eylemler için en son Savaş Tanrısı’nın kurulumundan hoşlanırken, Watch Dogs gizli ve hack becerilerinize meydan okuyor. Biraz daha tuhaf bir ton istiyorsanız, Rayman Legends’ın platform oyuncusu hem eğlenecek hem de sabrınıza aynı anda bir antrenman verecektir. İşte listeye yeni gelenlerin tam  listesi aşağıdaki  alanda yer alaktadır. Diğerlerini görmek için sağ ve sol okları tuşlarını kullanmalısınız.

 

Far Cry 4

God of War

Gran Turismo Sport

Rayman Legends

The Crew

Uncharted: The Lost Legacy

Watch Dogs

PlayStation Hits, War of God ve The Last of Us’un yenilenmiş versiyonları gibi daha eski hit başlıkları içeriyor. Ayrıca Talers of Berseria ve Horizon Zero Dawn gibi biraz daha yeni oyunlara sahip. Ve piyasadaki hemen hemen her türü ele almak için, Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 ve LittleBigPlanet ile temiz bir eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Tüm PlayStation Hits’te olduğu gibi, yeni yedi oyunun bedeli PlayStation Store’dan 19.99 dolara satılıyor ve perakendecileri seçiyorsunuz. Oyuncular listenin ve fiyatların ülkeden ülkeye değiştiğinin farkında olmalı; Avrupa ise listeye sadece üç başlık ekliyor .

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!