Ford Otosan ve AVL tarafından geliştirilen “Platoonıng” Teknolojisine sahip Ford Trucks kamyonları test sürüşlerinde başarı ile gerçekleşti.

Sıradaki içerik:

Ford Otosan ve AVL tarafından geliştirilen “Platoonıng” Teknolojisine sahip Ford Trucks kamyonları test sürüşlerinde başarı ile gerçekleşti.

e
sv

PC’de Red Dead Redemption 2 görecek miyiz?

17 Eylül 2019 17:00

Red Dead Redemption 2 PC’de ne zaman çıkacak? Rockstar’ın inanılmaz açık dünya Batı oyununu örneklemek için bilgisayar bültenini hala bekliyorsanız, Red Dead 2’nin 2019’da hala bir PC portu alabileceğine inanmamız için bir nedenimiz var gibi gözüküyor.

Red Dead Redemption 2 , Ekim 2018’de konsolda piyasaya sürüldü ve büyük miktarda eleştirel beğeninin tadını çıkarmasına rağmen, oyuncuların daha fazlası için geri gelmesini sağlamak için bir Red Dead Online bileşeni başlattı. Oyunu şuanda yalnızca Xbox One ve PS4’te oynayabilirsiniz .

Bu tam olarak kısıtlayıcı bir sürüm olmasa da, kararlı PC oyuncuları, bir Red Dead Redemption 2 PC portunun ortaya çıkması gibi belirsiz bir umutla parmaklarını salladılar.

Yüksek özellikli ya da 4K deneyimine aç olan oyuncular PS4 Pro ya da Xbox One X’te oyunu oynamayı tercih edebilirler.

Sony veya Microsoft’tan bir konsolunuz yoksa, en kısa sürede PC’de Red Dead Redemption 2’ye sahip olma ihtimaliniz nedir? Bir PC sürümüne işaret eden en yeni söylentileri inceledik ve ne zaman ineceğini bekleyeceğimiz konusunda en iyi tahminde bulunduk.

PC’de Red Dead Redemption 2’yi görecek miyiz?

Bir Rockstar çalışanı için bir LinkedIn profilinden sonra tekrar ısınan şeyler, oyunun PC versiyonunda programcı olarak krediler gösteriyormuş gibi göründü  yine de, medyanın ilgisini çektiği dikkatinden sonra değiştirildi.

Rockstar , yeni Red Dead oyununun yanında bir mobil / tablet arkadaşı uygulaması yayınladığında ortaya çıkan en sağlam ipuçları , çoğunlukla oyun içi istatistikleri, günlük girişlerini ve harita konumlarını görüntülemek için bir merkez olarak.

Bununla birlikte, bazı bilgili veri madenciliği, PC kalitesinde grafik ayarlarına  gölge kalitesine, çim görüntülemeye ve benzerlerine  atıflar içeriyordu; ayrıca ‘PARAM_companionAutoConnectIpPC‘ veya ‘CommandIsPcVersion (void)‘ gibi PC’yi açıkça adlandıran satırlar. Listenin tamamını Rockstar Intel’de görebilirsiniz .

Ayrıca sadece oyun için VR kabiliyetine gerçekten değinen ‘Oculus’ için bir referans vardı. Tüm oyunu sürükleyici birinci şahıs perspektifinde oynama seçeneği göz önüne alındığında, sanal gerçeklik doğal bir uyum olacaktır ve Red Dead 2 VR en çok evde özel bir Oculus veya PC’ye bağlı kulaklıkla evde olacaktır.

PC’de Red Dead Redemption 2 hakkında kısa bir süre önce çok az haber vardı. Heyecan kullanıcının ( via JakoMako51 tarafından Benekli  PCgamer ), ” RDR2_PC_Accomplishments ” bahseder Rockstar Social Club’ın kaynak kodunda Pc içeren kodlar bulunmaktadır.


Tek bir kod satırı olabilir, ancak önceki PC söylentileriyle eşleştirildiğinde, PC’deki Red Dead Redemption 2’nin hala yolda olabileceği umudunu ateşler.

Red Dead Redemption 2 PC sürüm tarihi

Peki ne zaman PC’de Red Dead Redemption 2’yi görebiliriz? Bu noktada Rockstar herhangi bir zamanda bir açıklama yapabilir, ancak stüdyonun Red Dead Online’a odaklanmış gibi göründüğünü belirtmekte fayda var, bu yüzden PC’deki Red Dead 2 ile ilgili haberler bir süreliğine kapalı olabilir.

2010’un Red Dead Redemption’ı hiçbir zaman PC’ye gelmediyse de, GTA IV veya GTA V gibi önceki Rockstar oyunlarının ilk konsolu başladıktan sonra PC’ye atlamak için yaklaşık altı ay sürdü. Yani, bu sefer Nisan / Mayıs 2019 lansman tarihine bakıyor olabilirdik, ama şimdi bu pencereyi kaçırdık.

Bununla birlikte, konsolların lansmanının bir yıl dönümü geldiğinde, PC versiyonunu duyurmak için mükemmel bir zaman olabilir.

Açık dünya oyununun ölçeği göz önüne alındığında, birkaç ay sonra bir PC portunun açıklanması tamamen şaşırtıcı değil  oyunun farklı sistemlerde çalışmasını sağlamak çok fazla zaman alıyor. Ancak PC oyuncuları ne kadar uzun süre beklemek zorunda kalırsa, beklentilerini o kadar az sürdürebilirler.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!