Logitech G yeni PRO X mekanik oyun klavyesini tanıttı

Sıradaki içerik:

Logitech G yeni PRO X mekanik oyun klavyesini tanıttı

e
sv

İOS 13’te kaydırma yazmayı etkinleştirme nasıl yapılır ?

01 Ekim 2019 17:00

İOS 13’te kaydırma yazmayı etkinleştirme veya devre dışı bırakma

iPhone’larda bir özellik daha aktif hale getirmeye hazırlanın,  Apple ikonik klavyesinin çalışma şeklini değiştirmek konusunda asla büyük değildi  şirketin 3. parti klavyelerin kurulmasına izin vermesi için iOS 8’e kadar çıktı.

Birçok kullanıcı orijinal iOS klavyesine sadık kalmayı tercih etti çünkü süper kullanışlı imleç kontrolüne sahip olduğu için ve çok güzel bir şekilde entegre edilmişti.

iOS 13’te, Apple “Tipe Kayar” işlevini tanıttı. Temelde, 2013’te eski Swype klavyesi gibi çalışır  klavyede parmağınızı kaydırırsınız, vurmak istediğiniz tüm harfleri geçtiğinizden emin olursunuz ve AI, hangi kelimeyi yazmaya çalıştığınızı sihirli bir şekilde belirler. Tek elle yazmayı çok, çok daha kolay hale getirir, bu yüzden bu yöntemin bu kadar çok hayranı vardır.

Apple özelliği “ Slide to Type ” olarak adlandırır  varsayılan olarak etkindir. Devre dışı bırakmak veya yeniden etkinleştirmek istiyorsanız, geçişi bulabileceğiniz yer.

Ayarlar -> Genel -> Klavye bölümüne gidin. “ Türüne Kayar ” düğmesini bulun ve tercihinize bağlı olarak aşağı / yukarı kaydırın.

Adım

Adım

Adım

Adım

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!