EasyPark veri ihlali milyonlarca müşteriyi etkileyebilir

Sıradaki içerik:

EasyPark veri ihlali milyonlarca müşteriyi etkileyebilir

e
sv

Netflix 2023’ün en iyi animasyon dizilerinden birini yayınladı

30 Aralık 2023 03:50

Pokémon Concierge yayınlamak için mükemmel bir program ve mutlaka izlenmeli
2023’e sadece üç gün kala Netflix, 2023’ün en iyileri listeleri için geç kalmış bir yarışmacı başlattı: Dün 28 Aralık’ta yayına giren Pokémon Concierge övgü dolu yorumlar alıyor. Tek olumsuz yanı, her biri yirmi dakikadan az olan dört bölümün yeterli olmaması.

Dizi, küresel fenomeni kesinlikle soğukkanlı bir şekilde ele alıyor: tanıtım yazısına göre, “Pokémonlar bir molaya ihtiyaç duyduklarında, dinlenmek için Pokémon konsiyerjlerinden oluşan bir ekip tarafından bakılan huzurlu bir tesise giderler”. Bu kapıcılardan biri de Pikachu, Eve, Magikarp ve Dragonite gibilerine nasıl bakacağını öğrenmek zorunda olan yeni gelen Haru.

The Verge’e göre, bu “rahatlamanın gücünün muhteşem bir kanıtı” ve “son derece keyifli”. Görünüşe göre diğer eleştirmenler de aynı şekilde büyülenmiş – özellikle de aynı zamanda oyuncu olan eleştirmenler.

Eleştirmenler Pokémon Concierge hakkında ne diyor?
NME, “Pokémon dünyasının eğlenceli, kabarık bir yinelemesi” olduğunu söylerken, Paste dergisi kısa süresi dışında her şeyi sevdi: “Pokémon Concierge’in gerçek bir zayıflığı varsa, o da yeterli olmamasıdır. Bu ilk sezon sadece dört bölüm içeriyor ve hepsi de yaklaşık 15 dakika uzunluğunda, yani hepsini bir saatte bitirebilirsiniz… Bana bu dünyada daha fazla sevimli macera verin, ben de her zaman geri dönmekten mutluluk duyayım.”

 

Daha fazla haber için;

Samsung Galaxy S24 telefonlar için daha fazla renk seçeneğinin olduğu söyleniyor

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!