Kaspersky: Mac ve iOS kullanıcılarına yönelik kimlik avı saldırıları 1,6 milyona ulaştı

Sıradaki içerik:

Kaspersky: Mac ve iOS kullanıcılarına yönelik kimlik avı saldırıları 1,6 milyona ulaştı

e
sv

Müzik zevkini kampüse taşımak isteyenler için Ultimate Ears’tan yeni kablosuz hoparlör: Wonderboom 2

13 Eylül 2019 18:15

Üniversitelerin Eylül ayının ortası gibi açılacağının duyurulmasıyla birlikte öğrencilerin okul hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Ultimate Ears’ın kendi küçük sesi büyük Wonderboom 2 kablosuz hoparlörü ise müziği hayatının odak noktasına koyan öğrencilerin kampüs hayatını, yurt odalarını ve öğrenci evlerini şenlendirmek için stil sahibi ve kaliteli bir seçenek olarak öne çıkıyor.

İki farklı cihaza aynı anda bağlanarak, iki farklı müzik listesine erişebilen Wonderboom 2, güçlü ses kalitesi sayesinde bulunduğu ortamların atmosferini anında değiştiriyor, enerji veriyor. Müziği 360 derecelik açıyla yayan, minimalist gövdesi sayesinde her yere rahatça sığan cihaz, müzik keyfini her yerde yaşatmayı hedefliyor. Genç ve şık tasarıma sahip Ultimate Ears Wondebroom 2 Bluetooth hoparlör, aynı zamanda su geçirmez özellikli gövdesi ile havuzda bile kullanılabiliyor. IP67 sertifikasıyla suya ve toza karşı son derece dayanıklı olan ürün, 1,5 metreye kadar olan düşmelerden de etkilenmiyor. Tek tuşla açma/kapama, şarkı atlatma/durdurma özelliğine sahip Wonderboom 2 uzun şarj ömrü ile 13 saate kadar müzik yayını yapan hoparlör, 30 metreye ulaşan Bluetooth kullanım alanıyla sınıfının standartlarını yükseltiyor.

Ultimate Ears Hakkında

Ultimate Ears, müzikseverlerin eğlence anlayışını değiştirerek eğlenceyi hayatın her yerine taşıyor. Ultimate Ears, sanatçıların sahne deneyimlerini, onlar için özel olarak tasarlanan kulaklıklarıyla birlikte yeniden şekillendirerek dinleyicileriyle etkileşimlerini değiştirdi. Bugün Logitech International’ın bir markası olan Ultimate Ears, ödüllü kablosuz hoparlör ailesiyle müzik zevkini hayatın içinde yaşatmaya devam ediyor. 1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri SIX Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global SelectMarket’te (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi. Türkiye’deki distribütörü Penta olan Ultimate Ears hakkında daha fazla bilgi için, ultimateears.com adresini veya Instagram sayfasını ziyaret edin.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!