Türkiye, dünyada en fazla siber saldırıya uğrayan ilk beş ülke arasında.

Sıradaki içerik:

Türkiye, dünyada en fazla siber saldırıya uğrayan ilk beş ülke arasında.

e
sv

Minecraft hala satın almaya değer mi?

28 Ağustos 2019 21:00

Minecraft’ı hala satın almak için yeterince nedenbulunuyor mu? Bizce çok fazla. İşte nedenlerinden bazıları.

Aile dostu

Ebeveynler tarafından onaylandı! Bu oyun şiddetten uzak. Çok katı olmadığınız sürece, göreceğiniz en şiddetli şey bir kılıç ile bir ineğe ya da zombiye saldırmaktır.

Son derece özelleştirilebilir.

Java sürümünde, oynanışı değiştirmenin birçok farklı yolu var. İşte bazı örnekler:

  • Sunucu eklentileri. Eklentiler, sunucu oyunlarını canlandırmanın bir yoludur, bunları neredeyse her zaman genel bir sunucuda görürsünüz, çünkü istemci değişikliği gerektirmez ve her şey sunucu tarafındadır.
  • Modlar eklentilere benzer, ancak daha güçlüdür. Oynanışı değiştiriyorlar ve modlara bağlı olarak, onu daha da kişiselleştirebiliyorlar. Bazı modlar HUD modları gibi sadece istemci tarafındadır ve bazıları Thaumcraft veya elektrik modları gibi oyun değiştiren modlardır. Modlar, kullanıcıların oynamaları için modun sunucuda olmasını gerektirir.

minecraft ile ilgili görsel sonucu

Evrensel

Minecraft’ın 2 popüler “versiyonu” var. Java ve Windows Edition.

  • Java versiyonu. Bu sürüm bilgisayara özeldir, Mac, Linux veya Windows bilgisayarı olan herkes bunu oynatabilir ve Java sunucusu çalıştıran sunucularda oynayabilir. Bu, 27 $’lık bir satın almayı gerektirir ve size Minecraft ile bir bilgisayarda kullanabileceğiniz bir giriş kimlik bilgisi verir.
  • Windows Edition ise görünüşte neredeyse aynı ama aslında iki farklı oyun.Minecraft’ın her iki versiyonu da modları destekliyor. Bununla birlikte, Java Sürümü 2010’dan bu yana olduğu gibi, 2015’teki Windows 10 sürümüne karşı, ilk enkarnasyon için daha birçok mod mevcut. Ve eğer bana sorarsanız, Java için modların kalitesi Windows 10’a göre daha yüksek bir standartta. Windows 10 Edition,  aslında mobil cihazlar için tasarlandı.

Ä°lgili resim

Hala birçok insan tarafından oynanıyor

Böylece kolayca oynayan bir arkadaş bulabilir veya mevcut arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz! Bu durumun kiminle tanıştıklarına bağlı olarak iyi veya kötü yönde değişebileceğini unutmayın. Sunucular genellikle bu konuda önlem alırlar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!