DreameBot D10s Pro Robotik ile temizlik artık daha akıllı

Sıradaki içerik:

DreameBot D10s Pro Robotik ile temizlik artık daha akıllı

e
sv

Microsoft, Android için Copilot uygulaması başlattı

28 Aralık 2023 00:02

Microsoft, GPT-4 tarafından desteklenen Android için ücretsiz bir Copilot uygulaması başlattı
Telefonunuzda bazı üretken yapay zeka teknolojileriyle oynamak istiyorsanız, artık başka bir seçeneğiniz daha var: Microsoft, Copilot sohbet robotu için bir Android uygulaması başlattı ve Windows 11’deki Copilot gibi, kullanımı ücretsiz ve GPT-4 ve DALL-E 3 tarafından destekleniyor.

Techosarusrex (Neowin aracılığıyla) tarafından tespit edildiği üzere, Android için Copilot uygulaması şu anda mevcut ve 19 Aralık’ta gelmiş gibi görünüyor. Kullanımı ücretsiz ve Microsoft hesabınızda oturum açmanıza bile gerek yok – ancak oturum açmazsanız, girebileceğiniz istem sayısı ve yanıtların uzunluğu açısından sınırlandırılırsınız.

Bir anlamda, bu uygulama özellikle yeni değil, çünkü sadece Android için Bing’de zaten mevcut olan AI işlevselliğini kopyalıyor. Ancak, web araması, haberler, hava durumu ve benzeri tüm ekstra Bing özelliklerini devre dışı bırakıyor.
Henüz iOS için özel bir Copilot uygulamasından söz edilmiyor, bu nedenle bir iPhone kullanıyorsanız, yapay zeka yardımına ihtiyacınız varsa şimdilik iOS için Bing’e bağlı kalmanız gerekecek. Microsoft şimdilik yeni Android uygulaması hakkında resmi bir açıklama yapmadı.

Metin ve görseller
Yeni uygulamanın içindeki işlevsellik, Copilot veya Bing AI’yi başka bir yerde kullanmış olan herkese tanıdık gelecektir. Microsoft yapay zekayı her yere eklemekle meşguldü ve yakın zamanda Windows 11’e de entegre etti.

Bir web aramasında olduğu gibi doğrudan sorular sorabilir, karmaşık konuların basit terimlerle açıklanmasını sağlayabilir, Copilot’un her türlü konuda yeni metin oluşturmasını sağlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Uygulama metin, resim ve sesli yönlendirmelerle de çalışabiliyor.

Uygulama üzerinde yaptığımız testlere göre, oturum açmak istemiyorsanız günde beş soru veya aramayı ücretsiz olarak yapabiliyorsunuz. Microsoft’a kim olduğunuzu söylerseniz bu sınır kalkıyor ve oturum açtığınızda görüntü oluşturma özelliklerine de erişebiliyorsunuz.

Apple’ın Siri’si ve Google Asistan’ın yakın gelecekte büyük yapay zeka destekleri alacağı düşünüldüğünde, Microsoft geride kalmak istemeyecektir – ve ayrı bir Copilot uygulamasının tanıtımı, onu her yerde çalışan bağımsız bir dijital asistan olarak konumlandırmaya yardımcı olabilir.

 

Daha fazla haber için;

Şimdiye kadar yapılmış en iyi OEM SSD

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!