Apple VR Başlığının Hala Haziran Ayında WWDC’de Piyasaya Sürüleceği Söyleniyor

Sıradaki içerik:

Apple VR Başlığının Hala Haziran Ayında WWDC’de Piyasaya Sürüleceği Söyleniyor

e
sv

Meta, Bir Facebook Hatasını Düzeltti

14 Mayıs 2023 11:00

Meta, kullanıcılara otomatik arkadaşlık istekleri gönderen bir Facebook hatasını düzeltti. Firma teknik hatadan dolayı da özür diledi.

Meta, kullanıcılar herhangi bir profili ziyaret ettiğinde sosyal ağın otomatik arkadaşlık istekleri gönderdiğini gören bir Facebook hatasını düzeltti. Şirketin Cuma günü The Daily Beast ile paylaştığı bir açıklamada Meta, aksaklıktan dolayı özür diledi. Bir Meta sözcüsü, “Bazı Facebook arkadaşlık isteklerinin yanlışlıkla gönderilmesine neden olan son uygulama güncellemesiyle ilgili bir hatayı düzelttik” dedi. “Bunun olmasını engelledik ve bunun neden olabileceği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.”

Tahmin edilebileceği gibi, aksaklık eşit miktarda eğlence ve kafa karışıklığı yarattı. Birçoğu, teknik gözetimin geçici olarak diğer kullanıcıları “Facebook’ta takip etmeyi” imkansız hale getirdiğine hemen işaret etti. Daha da endişe verici olanı, bazıları Facebook’un engellemeye çalıştıkları kişilere arkadaşlık istekleri gönderdiğini fark etti. Hata haberi, Meta’nın 10.000 çalışanı işten çıkaracağını söylemesinden sonra geldi. Mark Zuckerberg’in “Verimlilik Yılı”, şirketin 2023’ün sonuna kadar iş gücünü en az 21.000 azaltacağını görecek.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!