Geri çağırma Tesla’nın neredeyse her marka ve modelini etkiliyor

Sıradaki içerik:

Geri çağırma Tesla’nın neredeyse her marka ve modelini etkiliyor

e
sv

Lenovo’dan üç yeni çarpıcı ürün: Legion Go, Legion Glasses ve Legion 9i

14 Aralık 2023 09:59

Lenovo, oyun tutkunlarının istedikleri yerde istedikleri şekilde oyun oynama özgürlüklerini artıracak üç yeni ürününü tanıttı. Lenovo’nun ilk Windows taşınabilir oyun cihazı. Lenovo Legion Go, en üst düzey özellikleri arayan ve görsellerde daha azına razı olmayan oyuncular için tasarlandı.

Lenovo Legion Glasses, hareket halindeyken veya koltukta oturan oyuncular için, ister Lenovo Legion Go’da ister diğer uyumlu cihazlarda oyun ve içerik tüketimi için daha akıllı, özel ve büyük ekranlı bir çözüm sunuyor. Lenovo Legion 9i ise oyuncular ve yaratıcılar için tasarlanmış, bağımsız sıvı soğutma sistemine sahip, Lenovo Legion ekosistemindeki ve dünyadaki ilk üst düzey 16 inç oyun dizüstü bilgisayarı olarak ses getirmeye aday.

Lenovo İstanbul’da düzenlediği etkinlikle oyun ekosisteminde ezberleri bozmaya aday ve oyun tutkunları arasında büyük bir heyecan dalgasına neden olacak üç yeni ürününün Türkiye lansmanını yaptı. Lenovo, keyifli geçen etkinlikte Legion Go, Legion Glasses ve 9i ürünlerinin detaylarını oyun tutkunlarına duyurdu.

 

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!