Samsung Galaxy Watch 7, yeni bir uyku apnesi özelliği sunan ilk saat ve bu büyük bir avantaj

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Watch 7, yeni bir uyku apnesi özelliği sunan ilk saat ve bu büyük bir avantaj

e
sv

Keenetic ile istediğiniz yerden evinize ve ofisinize ulaşın

11 Temmuz 2024 11:39

Tatilde gözünüz arkada kalmasın, Keenetic ile istediğiniz yerden evinize ve ofisinize ulaşın. Verilerinize ve cihazlarınıza güvenli erişin, takip edin!

“Keenetic tatilciler için çıtayı yükseltti, tatilde her ne kadar güncel hayatımızdan kopmak istesek de geride bıraktıklarımıza kolaylıkla erişmek ve güvenli olduklarına emin olmak isteriz. Konforlu İnternet gereksinimi artık sadece ev ve iş yerinizden internete ulaşmaktan öte, her zaman her yerden tam tersine evinize ofisinize de güvenle ulaşıp cihazlarınıza ulaşmak, verilerinizi kullanmak takip etmekten, belirlediğiniz uyarıları almaktan geçiyor.”

Tüm tatilciler için öncelikle gidecekleri yerlere odaklanmak, bolca güzel anı biriktirmek, anılarını saklamak ve paylaşmak önemli ancak; diğer taraftan da aklımızı ardımızda bırakmamak gerekiyor. Biz yokken her şeyin yolunda olduğunu hissetmek özellikle evimiz için, tatilimizi ayrı bir güzel kılar… Keenetic Bulut Mimarisi ve gelişmiş akıllı uygulamaları ile bu konuda büyük değer üretiyor. Mobil uygulaması ile cihazınızın statik IP’sine gerek olmadan evinizdeki tüm akıllı ekipmanlara kolaylıkla erişebilir, onların çalışma durumlarını bağlantılarını kontrol edebilir, mobil cihazınıza pratik uyarılar tanımlayabilirsiniz. Diğer taraftan tatilciler için istedikleri dosyalara veya medyaya istedikleri yerden erişmek önem taşıyor. Örneğin; evdeki bir albüme fotoğraf yüklemek isteyebilir ya da cihazınızı refresh etmek isteyebilirsiniz. Ya da evdeki bir filmi kaldığınız otelde ya da konaklama tesisinde izlemek isteyebilirsiniz. KeeneticOS bu noktada imdada yetişiyor.

Keenetic Türkiye CEO’su Vefa Tarhan: “Günümüzde öncelikle evimize her zaman her yerden güvenli bir şekilde erişmemiz gerekiyor. Artık evlerde sürekli birilerinin olmadığı gibi artan cihaz sayısı nedeniyle çalışırlığının takip edilmesi de normal gözlemle takip edilebilir kolaylıkta değil. En basit olarak evimizde elektrik var mı yok mu bile o kadar önemli ki! Keenetic kullanıcıları öncelikle bu özelliğini keşfedip, mobilden bakıyoruz eminiz ki dolabımız aktif bir şeyler bozulmayacak diyorlar, Medya Sunucusu, akıllı TV’lere, mobil cihazlara, ağ medya merkezlerine ve medya oynatıcılara içerik (video, görüntü, müzik) aktarmanın en popüler ve kullanışlı yoludur. Medya ortam kitaplığınız, kablolu veya Wi-Fi yoluyla bağlı bir seçili modellerde USB sürücü üzerinden ev ağınızdaki tüm cihazlar için kullanılabilir olacaktır.

Piyasada artık yerleşik premium çözümler sunan bir marka haline gelen Keenetic tatilcilere çok özel kolaylıklar sağlıyor. Bunların başında, kaldığınız konaklama tesisinde ya da otelden medya sunucunuza ulaşmaktır. KeeneticOS un benzersiz media server özelliği sayesinde cihazınızı adeta akıllı bir medya sunucusu gibi kullanabilirsiniz. Sürekli seyahat halindeki tatilcilerin en büyük ihtiyaçlarından biri anı depolamak ve bunları istedikleri zaman düzenlemek ve ulaşmaktır. Evden uzaktaysanız, bu artık sizin için bir problem değil. Çok basit birkaç işlem ile hemen medya sunucunuz olarak kullandığınız Keenetic’inize ulaşabilirsiniz.

Diğer bir sorun ise; uzak bölgelerde tatile gidenler, doğa ile baş başa kalanlar için cihaz kaynaklı internet sorunlarıdır. İnternete Wi-Fi ile bağlanmak isteyen kullanıcılar, çeşitli nedenlerden dolayı zaman zaman bağlanma güçlüğü yaşar. İnternet bağlantısı kopan kullanıcılar, sorunun kaynağının genellikle internet servis sağlayıcısı ya da olduğunu düşünür. Oysa internetin çekmemesinin veya bağlantının kopmasının farklı nedenleri olabilir.

Bunların en önemlisi ise kullanılan cihazdır. Eğer gittiğiniz bölgede hem tatil yapıp hem e-postalarınızı kontrol etmek, ara sıra video konferanslara katılmak gibi gereksinimleriniz varsa; mutlaka en önce otelin internet bağlantısını kontrol edin. Otel ve tatil mekanları sahipleri çoğu zaman bunu farklı nedenlere bağlasalar da doğru cihaz seçimi ile kesintisiz ve konforlu interneti müşterilerine sunabilir, farklı yakalayabilirler. Her durumda Keenetic 4G Modemlerimiz gerek LTE/3G sinyallerini yakalayacak anten gücüyle gerekse Wi-Fi dağıtım kalitesiyle yine fark yaratan internet keyfi sunacaktır.

Keenetic Türkiye CEO’su Vefa Tarhan: “Günümüzde tatil yapmayı planlayan çoğu kişi, internet konforunu sağlama kriterine sahip. Zaman oldukça değerli ve bazen hem tatil yapıp hem de çalışma gereksinimleri olabilir. İşyerleriyle bağlantıda kalmak, sosyal medyada paylaşımlar yapmak, istediklerinde dosyalarına depolama yapmak isteyebilirler. Bu noktada Keenetic hem son kullanıcılara yani tatile giden kişilere hem de tatil mekanları işletmecilerine yönelik büyük avantajlar sağlıyor. Ek olarak güvenli İnternet de büyük bir endişe kaynağı haline geldi. Keenetic kullanıcıları yüksek seviyede bir güvenlik düzeyine alışık olduklarından gittikleri mekanlarda da bu seviyeyi gözetecektirler. Tatilciler, otelin Wi-Fi ağına bağlandıklarında kişisel bilgilerinin güvende olduğunu bilmek isterler. İyi bir otel, güvenlik önlemleri alarak misafirlerin gizliliğini korumayı ve veri hırsızlığına karşı önlem almış olmayı sağlamalıdır. Bunun için de Keenetic büyük avantaj sağlayan özel bir marka konumundadır.” açıklamasında bulundu.

Kaliteli ürün ve çözümlere ulaşmak için hemen tıklayın: https://panel.basinlistem.com/UrlRedirect.ashx?Mail=ceyhun@pckoloji.com.tr&MailID=37933943&url=https%3a%2f%2fkeenetic.com.tr%2ftr%2f

Keenetic Hakkında:

Hakkımızda: Keenetic, nihai kullanıcı istek ve ihtiyaçları dikkate alan iddialı ve yenilikçi Akıllı Router (Smart Router) üreticisi ve geliştiricisi olarak 2010 yılında kuruldu. Keenetic’in temel misyonu, akıllı evler ve ofisler için üstün kablosuz performans sunan, aynı zamanda gelişmiş yazılım gücüyle güvenli, kolay yönetilebilir birçok gelişmiş özellikleri barındıran Router cihazları üretmektir. Keenetic ürünleri, yüksek donanım ve yazılım özellikleri sayesinde sorunsuz çalışarak mutlu müşteriler yaratırken aynı zamanda ulaşılabilir fiyatlara sahiptir. Kurulduğu günden itibaren gerek müşteri isteklerini dinleyerek gerekse güncel ihtiyaçları en iyi şekilde tanımlayarak en teknolojik ürünleri en iyi destek alt yapısıyla vermeyi hedefler. Müşteri ihtiyaçlarını sürekli olarak analiz eder.

Sahip olduğu esnek ve modüler yazılım mimarisi sayesinde ürünlerin müşteri deneyimi ve ihtiyaçları doğrultusunda sürekli geliştirilmesini sağlar. Keenetic, ev ve ofis internet teknolojilerinde 20 yılı aşan tecrübeli kişiler tarafından yönetilmektedir. Bu deneyim, rekabetin yüksek olduğu, müşteri taleplerinin sürekli değiştiği ve ürün fiyatlarının dinamik olduğu pazarlarda kazanılmıştır. Rekabetin bu denli yüksek olduğu bir pazarda büyümenin Keenetic markasını küresel ölçekte hazır, iyi ve adil bir ticari ortak haline getirdiğine inanıyoruz.
Ülkemizde, Keenetic İletişim Teknolojileri Bilişim Pazarlama ve Danışmanlık A.Ş. internet ve bilişim sektörünün tecrübeli ismi eski ZyXEL Türkiye kurucu Genel Müdürü Vefa Tarhan tarafından Kasım 2018 yılında uluslararası ortak bir girişim çerçevesinde JV (Joint Venture) olarak kuruldu.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!