Ulusal Programlama Yarışması için geri sayım başladı!

Sıradaki içerik:

Ulusal Programlama Yarışması için geri sayım başladı!

e
sv

Keenetic Ağ ürünleri artık Türkiye’de

2 okunma — 21 Ağustos 2019 12:30

Türkiye pazarına yeni giriş yapan Keenetic marka ağ ürünlerinin tanıtıldığı basın buluşması,Keenetic Türkiye kurucusu, Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Vefa Tarhan’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Gerçekleşen basın buluşması etkinliğinde Vefa TarhanKeenetic marka ağ ürünleri hakkında detaylı bilgiler paylaştı.

Çok sevdiğim ağ ve internet teknolojilerinde uzun yıllardır tecrübe sahibiyim, internetin ilk başladığı yıldan,geniş bant internetin ilk günlerinden itibaren içerisindeyim. Mühendislikten üst yönetimine kadar her alanında çalışma fırsatım oldu. Ekibimizle geçmişte büyük işler başardık. Milyonlarca kullanıcıya ulaştık, sektörümüzün en büyük çözüm sunucularından olduk. Ancak her şey çok hızlı değişiyor,zamanla ev ağ çözümleri, modemler, routerlar sıradanlaştı, birbirine benzedi, gerekli geliştirmeler yapılamadı, üstelik evlerimizde, iş yerlerimizdeki cihazlar artmasına, akıllı sistemlerin yaygınlaşmasıyla her geçen gün daha karmaşık olmasına ve daha nitelikli ürünlere ihtiyaç duyulmasına rağmen…  Günümüzde ise çok ciddi güvenlik tehditlerininyanı sıra, müşterilerimizingerek kablosuz iletişimdegerekse uygulamaların çalışmasında ciddi performans beklentileri ile karşı karşıyayız.

2018 yılındaTürkiye’de önemli ölçüde analizler yaptık. Geçmiş ve gelecek değerlendirildi, Keeentic’in çok doğru bir yolda olduğu gözlemlendi, daha iyisi için güncellemeleryaptık. Diğer taraftan Keenetic ‘in mevcut müşteriler arasında %96 memnuniyet anketi de bizler için güzel bir sürpriz oldu. Şimdi Keenetic ile beraberiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz ve bu yönde adımlarımızı attık, ürünlerimizi hazırladık. Ful operasyon Türkiye ofisini kurduk, bu güzel çözümleri müşterilerimizle buluşturmak için büyük heyecan içindeyiz.

Keenetic’in hem yöneticisi hem de yatırımcısı olarak ürünlerimize inancım büyük. Talepkârolan, kaliteyi arayan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Kevin Chang (Keenetic HQ Hong Kong Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanıda şunları söyledi:

“Bizler çok iyi bir ekiple çok kaliteli ürünler sunmaktayız. Her zaman en iyi çözümlere sahip olmak için çok çalışıyoruz, Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tanımlayıp karşılamayı ve onları memnun etmeyi ümit ediyoruz. Şimdi Vefa Tarhan ‘dan önemli bir destek aldık, kendisi teknolojiyi, müşteri gereksinimlerini, Türkiye şartlarını çok iyi biliyor. Ev kullanıcıları,iş dünyası ve internet servis sağlayıcıları Keeentic çözümlerinden oldukça memnun kalacaklardır. VefaTarhan ilegeçmişte birlikte de çalıştık, böyle güzel bir iş ortaklığının Türkiye’deki müşterilerimize büyük faydalar getirmesini diliyorum.”

Keenetic hakkında;

Keenetic 2010 yılında Hong Kong’da ev ve iş dünyasına premium Internet erişimi ve Wi-Fi çözümleri sunmak amacıyla kuruldu.En baştan itibaren yüksek seviye donanımve yazılım kapasitesine odaklandı.Tüm Keenetic ürünleri üstün seviyede endüstriye düzeyde test edilmiş donanım ve hata payı bırakmayan tümleşik modüler işletim sistemiyle dizayn edildi. Keenetic işletim sistemi Keenetic OS ile en yüksek güvenlik, kesintisiz bağlantı ile çalışma ve yüksek performans sağlandı. Keenetic faaliyet gösterdiği alanda ve bölgelerde yüksek katma değerli ürünleri sağlayarak en değerli marka oldu. Premium çözümlersunarken oluşturduğu pazar payı ile daima ilk ikide oldu.

Faaliyetine özel pazarlarda Zyxel ile co-brand (ortak marka) olarak başladı. Eylül 2017 yılından itibaren bağımsız marka olarak sürdürmektedir. Oluşturmuş olduğu tecrübe ve değerleri artık tüm Dünya’ya sunmaktadır. Keenetic’in bugün ve yarınları ele alan vizyonunda; Internet kullanıcılarının taleplerini ve sahip olduklarında mutluluk duyacakları ürün özelliklerini birleştirerek ihtiyaçları en yüksek seviyede karşılayarakmüşterilerinin gönlünü kazanmak bulunmaktadır. Keenetic tamamen ev ve ofis kullanıcı ihtiyaçlarını öncelikledi, bu alanda en üst seviye ürünleri Keenetic OS ve bulut mimarisiyle sunmaktadır.

Kasım 2018’de Türkiye’de Keenetic İletişim Teknolojileri Bilişim Pazarlama ve Danışmanlık A.Ş Joint Venture- ortak girişimi kuruldu. Türk iş adamı, geçmişte Zyxel Türkiye kurucusu ve 10 yıl Genel müdürlüğünü yapan, ağ ve iletişim teknolojilerinde uzun yıllardır tecrübe sahibi olan Vefa Tarhan, Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel müdürü olarak atandı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!