Steam zararlı yazılımlarınların tehdidi altında Valve tehditlerin ardından güvenliği yükseltiyor

Sıradaki içerik:

Steam zararlı yazılımlarınların tehdidi altında Valve tehditlerin ardından güvenliği yükseltiyor

e
sv

iPad mini 7’nin kullanıcılar için büyük bir sıkıntıyı gidereceği söyleniyor

15 Ekim 2023 01:06

 

Eğer bir iPad mini 6 sahibiyseniz, değişen yenileme hızları nedeniyle metin ve görüntülerin eğik görünmesine neden olan ekran yırtılması efekti ‘jelly scrolling’e aşina olabilirsiniz. Söylentilere göre Apple bu sorunu iPad mini 7’de çözmeyi planlıyor.

Çin sosyal medya sitesi Weibo’da (MacRumors aracılığıyla) Instant Digital adlı bir kaynaktan alınan bilgiye göre iPad mini ekranının montajında bir değişiklik yapıldı ve bu da bir sonraki modelde bu etkinin o kadar belirgin olmayacağı anlamına geliyor.

Apple, ekranın yenilenme şekli nedeniyle bu ‘jöle kaydırmanın’ bir LCD ekran için normal bir davranış olduğunu söyleyedi. Ancak iPad mini’nin boyutuyla ilgili bir şey var gibi görünüyor, bu da fark edilmesinin daha kolay olduğu anlamına geliyor.

Dahası, bu sorun yalnızca dikey modda ortaya çıkıyor, yatay modda görülmüyor. Bu sorun iPad mini 6’yı kesinlikle kullanılamaz hale getirmiyor ancak bu sorunu bir kez fark ettiğinizde bir daha görmemeniz çok zor.

Yeni kamera, yeni yonga seti 

Geçmişte de isabetli tahminlerde bulunmuş olan aynı duyumcu, iPad mini 7’nin yükseltilmiş bir ön kamera ile geleceğini de söylüyor. Mevcut modeldeki selfie kamerası 12MP ultra geniş bir model.

Instant Digital ayrıca bir sonraki iPad mini’nin bu ay içinde USB-C kullanan güncellenmiş birinci nesil Apple Pencil ve iPad Air 6 (daha önce bildirilen bir tahmin) ile birlikte piyasaya sürülebileceğini öne sürüyor.

Apple’ın bir sonraki iPad yenilemesinin ne zaman gerçekleşeceği konusunda hala bir belirsizlik var, ancak iPad mini 6’nın Eylül 2021’de piyasaya sürüldüğü düşünüldüğünde, bu aşamada yeni bir model biraz gecikmiş durumda. Yeni modelin 2023’ün sonundan önce çıkacağına dair söylentiler duyduk.

Ortaya çıktığında, yükseltmeler açısından pek bir şey olmayabilir: daha hızlı bir yonga setinden bahsedildi, ancak tasarım aynı kalabilir. Herhangi bir lansman duyurusunun özel bir etkinlik yerine bir Apple basın açıklaması yoluyla yapılması muhtemel görünüyor.

 

İPad mini 6 satın almak için; 

https://www.vatanbilgisayar.com/ipad-mini-64gb-wifi-spacegray-8-3-retina-bluetooth-10-saatekadar-pilomru-293gr.html

 

Daha fazla bülten için; 

‘Paycell Alışveriş Limiti’ Trendyol’da

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!