realme 3 modelle Türkiye pazarına giriyor! Realme telefonları ve fiyatları

Sıradaki içerik:

realme 3 modelle Türkiye pazarına giriyor! Realme telefonları ve fiyatları

e
sv

Instagram, IGTV butonu kaldırdı

23 Ocak 2020 12:59

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, yeni bir değişikliğe giderek uygulamanın ana sayfasında sağ üst köşede bulunan IGTV butonu kaldırdı.

Sosyal ağ uygulaması Instagram içinde video paylaşımını sağlamak için geliştirdiği özelliklerden biri olan IGTV, beklendiği kadar ilgi görmedi. Birçok kişinin YouTube kullanması ve yeteri kadar kullanıcı dostu olmaması yüzünden popüler olamayan IGTV özelliği ikinci plana atılmış gibi görünüyor.

IGTV, “Keşfet” sekmesinin bir parçası olmasının yanı sıra ayrı bir uygulama olarak da hizmet vermekte. Ancak bundan sonra uygulamayı açtığınızda sağ üst köşedeki o büyük IGTV simgesi olmayacak.

Bu konudaki en önemli rakibi TikTok, TechCrunh’a göre Haziran 2018’den bu yana ABD’de 80,5 milyon indirme gerçekleştirirken IGTV ise 1,1 milyonda kaldı. Popüler sosyal medya platformu Instagram IGTV için birçok yenilikler yapsa da istenilen popülerliği yakalayamadı.

Ayrıca konuyla ilgili olarak Facebook sözcüsü şunları söyledi: “Instagram uygulamasında ana ekranın sağ üst köşesindeki IGTV simgesini çok az tıklıyoruz . Instagram’ı her zaman mümkün olduğunca basit tutmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle topluluğumuzdan gelen geri bildirimlere dayanarak bu butonu kaldırıyoruz” dedi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!