Müzik zevkini kampüse taşımak isteyenler için Ultimate Ears’tan yeni kablosuz hoparlör: Wonderboom 2

Sıradaki içerik:

Müzik zevkini kampüse taşımak isteyenler için Ultimate Ears’tan yeni kablosuz hoparlör: Wonderboom 2

e
sv

HP Never Stop Laser Lansmanı

13 Eylül 2019 19:00

Öncelikle herkese merhabalar, bugün katıldığımız Hp Never Stop Laser lansmanında gördüğümüz duyduğumuz şeyleri sizlerle paylaşmak istedik.

Hp, Türkiye’de 30 yıldır var olan bir markadır ve yazıcıları piyasadaki sayılı yazıcılardandır. Bunun bir kaç sebebi vardır; Uzun ömürlü – kendim de Hp yazıcıya sahip biri olarak 10 yıl boyunca kullandım ve hiç bir sorun çıkarmadı bu 10 yıl içerisinde- oluşları ve bu sektördeki yenilikçi ürünlerle kendilerini bir çok markadan ayırmışlardır hatta Türkiye pazarında liderlerdir.

Daha önce bahsettiğim iki önemli özelliği de bu lansmanda tanıtılan yeni seride görebiliyoruz. Bu ürünler;

HP Neverstop Laser 1000a

HP Neverstop Laser 1000w

HP Neverstop Laser 1200a(tarayıcı gibi ek özellikler var.)

HP Neverstop Laser 1200w(tarayıcı gibi ek özellikler var.)

olarak 4 version halinde geliyorlar. Bu ürün ailesinin zamanla genişleyeceğini de söylediler.

Peki Ne Gibi Yenilikler Var?

Her şeyden önce bu ürün ailesinin en büyük iki özelliği var. Biri toneri kendiniz kolayca doldurabilirsiniz. 15 saniye sürdüğünü söylüyorlar ve bunu gösterdiler gerçekten            15 saniyede doldurabiliyorsunuz ve çok kolay bir işlem. Bir diğeri ise yazıcı 5000 a4 çıktıya hazır şekilde geliyor. Evet kağıtlar da dahil. Tek yapmanız gereken fişe takıp çalıştırmak.

Bu ürün ailesinde önüne geçilmek istenen bir diğer durum ise tonerlerin kartuşların muadil ürünlerle yenilenmesi olduğunu söylediler. Orjinalliğin kalitesiyle birlikte artık tonerlerin çok daha ucuza olacağını hatta %80’e varan maliyet düşüşü olacağını söylediler. Ayrıca Hp bu toner ve kartuşları toplayarak geri dönüşüme katkı sağladığını belirtti. Dilerseniz Google’da ayrıntılı bilgilere ulaşabilirmişsiniz. Sayfa başına 7 kuruş, yazıcı fiyatını dahil etmezsek 4 kuruşa çıktı alabiliyormuşuz. Dolum kiti bittiğinde ise 85TL yenisini alabiliyoruz ve bu kitle 2.500 adet çıktı alabiliyoruz. Yazıcılarda bulunan drum ömrünün ise 20.000 baskı olduğunu 20.000‘den sonra kalitenin düştüğünü 25.000‘de ise baskı yapmadığını öğrendik. Bu drumları 500TL‘ye yenilenebilecek.

Çıktı maliyetinin düşürülmesindeki bir diğer neden ise hedef kitlelerinin çok hacimli baskı alan yerler, oteller, avukatlık büroları, eczaneler gibi yerler olduğunu söylediler.  Ürünler 1.299TL den başlayan fiyatlarla satışa çıkacak.

Bunların dışında ailedeki bazı ürünlerde kimlik tanıma özelliği bulunmakta eğer otel gibi bir işletmeniz varsa ve sıkça kimlik fotokopisi alıyorsanız, kağıdın önüne mi arkasına mı geldi, diğer yüzünü üstüne mi bastıracak gibi dertleriniz olmayacak. Bu modda yazıcı kimliği tanıyarak arka ve ön yüzü yan yana yerleştirmiş bir şekilde size çıktıyı verecek.

Eğer seçtiğiniz üründe wi-fi özelliği bulunuyorsa Hp Smart App’i indirerek telefonunuzdan doğrudan çıktı alabilirsiniz veya telefonunuzla bir dosyayı taratıp çıktıya yollayabilirsiniz. Bizim gördüklerimiz, duyduklarımız bunlar eğer bahsedildiği gibi çokça çıktı alıyorsanız ve siyah beyazsa çıktılarınız, bu ürün ailesi tam sizlik başta bir miktar fazla veriyorsunuz gibi gelebilir ama belirtildiği üzere sayfası 7 kuruşa çıktı alıyor olacaksınız. Tabiki seçim yine de size ait.

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!