Warning: dir(/home/pckoloji/public_html/wp-content/upgrade/wordpress-seo.22.9/wordpress-seo/src/user-meta/framework/additional-contactmethods/): failed to open dir: No such file or directory in /home/pckoloji/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-direct.php on line 636

Warning: unlink(/tmp/wordpress-seo.22.9.zip): No such file or directory in /home/pckoloji/public_html/wp-admin/includes/class-wp-upgrader.php on line 386
Görünüşe göre Samsung Galaxy Z Fold 6 bir S Pen yuvasına sahip olabilir - Pckoloji
Apple Watch’un pilinin bitmesi sorununu çözecek yeni watchOS güncellemesi yolda

Sıradaki içerik:

Apple Watch’un pilinin bitmesi sorununu çözecek yeni watchOS güncellemesi yolda

e
sv

Görünüşe göre Samsung Galaxy Z Fold 6 bir S Pen yuvasına sahip olabilir

06 Kasım 2023 00:38

Samsung Galaxy Z Fold 5, Samsung’un S Pen kalemi ile çalışıyor, ancak Samsung Galaxy S23 Ultra’da olduğu gibi telefonda tutmak için entegre bir yuva yok. Şimdi bu durumun Samsung Galaxy Z Fold 6’da değişebileceğine dair kanıtlar var.

Studimo (Android Central aracılığıyla) tarafından tespit edildiği üzere, bir Samsung patenti ortaya çıktı ve S Pen’in katlanabilir bir telefona yerleştirilebileceği bazı potansiyel yerleri gösteriyor.

Burada birkaç fikir var: Birincisi, S Pen yuvasının telefonun arkasına, arka kameranın altına yerleştirilmesi. Diğeri ise telefonun çerçevesini yana doğru uzatmak ve S Pen’in kullanılmadığı zamanlarda orada tutulmasını sağlamak.

Her zamanki patent uyarıları burada da geçerlidir: bu patentler gerçek dünyada ortaya çıkan ürün veya fikirlerin garantisi değildir, ancak şirketlerin tasarım aşamasında neler düşündükleri ve keşfettikleri hakkında ilginç bir fikir verir.

Stilus Yeniliği

Samsung’un katlanabilir telefonlarında henüz dahili bir S Pen yuvası sunmadığını göz önünde bulundurursak, sadece mühendislik nedenleri olduğunu varsayabiliriz: belki de ahizeyi çok kalın veya çok ağır hale getiriyor ve ödün vermeye değmiyor.

Samsung Galaxy Z Fold 5 incelememizde belirtildiği gibi, S Pen’i saklamak için yer olan kılıflar satın alabilirsiniz, ancak bu pek de ideal bir çözüm değil. Kullanılmadığı zamanlarda kalem için uygun bir yuvaya sahip olmak kesinlikle tercih edilir.

Patent ayrıca S Pen için olası bir yeniliği de içeriyor: yan taraftaki fiziksel düğmeler. Muhtemelen bunlar özelleştirilebilir olacak ve kalemin kullanıldığı Galaxy telefonda belirli eylemleri başlatmak için kullanılabilecek.

Şu ana kadar Samsung Galaxy Z Fold 6 hakkında çok fazla söylenti ya da sızıntı duymadık, ancak Samsung her zamanki programına sadık kalırsa, önümüzdeki yıl Ağustos ayında Samsung Galaxy Z Flip 6 ile birlikte görmeliyiz.

 

Daha fazla bülten için; 

Video uygulaması Detail’in yeni özelliği iPhone’ları kullanarak çok kameralı podcast’ler kaydetmenize yardımcı oluyor

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!