Google Play Oyunlar, kullanışlı bir filtreleme özelliği ekliyor!

Google Play Oyunlar

Android’deki Google Play Oyunlar, uygulaması bazı yararlı kütüphane ve sosyal özelliklere ev sahipliği yapıyor. Bu durumda Play Oyunlar, en iyi oyun keşfi platformu olabilir. Şimdi, yeni oyun bulma işlemini kolaylaştırmak için, Google Play Oyunlar bazı yararlı arama filtrelerini ekledi.

Geçen yıl büyük bir yeniden tasarım değişikliğinin ardından, Google başka bir yeni özellik ile karşımıza çıkıyor. Play Oyunlar, için arama arayüzü bölümüne, bir oyun veya tür için sonuçları daraltarak arama yapmak için bazı yeni filtreler eklendi.

Google Play Oyunların arama arayüzüne veya ana sayfanın bölüme giderseniz, yeni bir filtre satırı görürsünüz. Bu filtreler, reklamları varsa, ücretli/ücretsiz oyunları, uygulama içi satın alımlar varsa, oyunun derecelendirmesini, tabletler için optimize edilmişse oyunun derecelendirmesini, oyunun türünü ve körler için erişilebilirlik seçeneklerini içererek sizlere bildiriyor.

Google Play Oyunlar

Google’ın dahili, “Fireball” olarak adlandırdığı özellik, oldukça güçlü bir filtre setine sahip ve bu özellik çok işe yarayacak gibi görünüyor.