Türkiye’de “Net Tavsiye Skoru” ölçümü yapan şirket sayısı hızla artıyor

Sıradaki içerik:

Türkiye’de “Net Tavsiye Skoru” ölçümü yapan şirket sayısı hızla artıyor

e
sv

Google Pay uygulamasında yeni mod geliyor

25 Ağustos 2019 18:00

Google Pay güncelleme, Android kullanıcıları için karanlık mod getiriyor

Google, Android kullanıcılarından uzun zamandır talep edilen hoş geldiniz özelliğinden daha fazlası olan karanlık temaları uygulamalarına ve hizmetlerine aktarmaya devam ediyor. Pay uygulamasında , uzun zamandır beklenen karanlık temayı alan bir sonraki Google uygulamasıdır, ancak yeni özelliği getiren güncellemenin herkese yayınlanıp yayınlanmadığı konusunda bir bilgi mevcut değildir.

AndroidPolice’e göre , Google Pay’ın belli bir sürümü (2.96.264233179) yeni karanlık temaya sahip, ancak yalnızca Google Play Store’daki bazı kullanıcılar için gösteriliyor.

Google Pay uygulamasını güncellenmiş sürümünü alabilmeniz için şanslıysanız ve  pil tasarrufu etkinse, uygulama otomatik olarak karanlık moda geçecektir, ancak uygulamayı istediğiniz zaman karanlık temayı kullanacak şekilde elle de ayarlayabilirsiniz. Android 10 piyasaya sürüldüğünde, sistem genelindeki karanlık mod devreye girecek, bu nedenle Google’ın yeni işletim sistemi güncellemesi uyumlu cihazlara ulaşana kadar bu özelliği mümkün olduğunca bütün uygulamalarına ekleyeceğini öngörmekteyiz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!