Minecraft hala satın almaya değer mi?

Sıradaki içerik:

Minecraft hala satın almaya değer mi?

e
sv

Google iş arama hizmetini sonlandırıyor

28 Ağustos 2019 22:00
Google, yalnızca iki yıl sonra Google Hire iş arama sitesini kapattığını açıkladı.

Hizmet, başvuru sahipleri ve şirketler için işe alımları kolaylaştırmak amacıyla 2017 yılında başlatıldı ve Google Dokümanı’na dahil edildi; böylece toplantı odaları, randevu alma ve paylaşım toplantılarına yardımcı olmak için Dokümanlar ve Takvim gibi diğer araçların kullanılmasına izin verildi. Bu sayede adaylar hakkında daha kolay geri bildirim alındı.

Bununla birlikte Google, Hire’ın kapatılmasını Google’ın kaynaklarının diğer ürünlere daha iyi odaklanmasını sağlayacak “zor bir karar” olduğu konusunda ortak bir görüş ile halletti.

google hire ile ilgili görsel sonucu

Kovuldunuz?

Google, müşteriler için SSS’de “İşe alınma başarılı olsa da, kaynaklarımızı Google Cloud portföyündeki diğer ürünlere odaklıyoruz” dedi.

“Müşterilerimize, aynı zamanda bize katılan ve bize destek olan şampiyon ve savunuculara minnettarız.”

Şirket, bu hizmetinin derhal kapanmayacağını, hizmetin bir yıldan uzun süredir uzatıldığını söylüyor.

Resmi kapanış tarihi 1 Eylül 2020’ye kadar sürecek ve daha da iyi bir haberde Google, müşterilerin bir sonraki ödemelerinin ardından Hire aboneliği için artık ücret talep etmeyeceğini, bununla birlikte da yeni özellikler eklenmeyeceği anlamına geliyor.

Kiralama sözleşmesi 1 Eylül 2020’den önce sona eren kullanıcılar, aboneliklerini ek bir ücret ödemeden bu tarihe uzatabilir ancak mevcut G Suite abonelikleri etkilenmez.

Hire son aylarda en kısa sürede sonuçlanan Google hizmetidir; şirket, sosyal ağ Google +, popüler e-posta hizmeti Gmail Inbox ve anında mesajlaşma aracı Hangouts gibi birçok hizmeti kapatmıştı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!