Asus, yapay zeka destekli Intel Core Ultra 9 CPU’ya sahip yeni Zenbook 14 OLED’i tanıttı

Sıradaki içerik:

Asus, yapay zeka destekli Intel Core Ultra 9 CPU’ya sahip yeni Zenbook 14 OLED’i tanıttı

e
sv

USB4 donanımlı bir PC veya Mac kullanıyorsanız, bu kompakt, sürücü değiştirilebilir muhafazaya göz atmak isteyeceksiniz

15 Aralık 2023 01:54

Other World Computing (OWC), USB4 sürücüler dünyasındaki ilk girişimi olan Express 1M2 taşınabilir USB4 NVMe SSD’yi tanıttı.

Performansa odaklanarak tasarlanan Express 1M2, gerçek dünyada 3151MB/s’ye varan hızlar sunmakta (2020’den itibaren çoğu Mac ve PC ile kullanıldığında) ve USB4, USB 3.2, USB 2’nin yanı sıra Thunderbolt 3 ve 4 cihazlarını desteklemektedir.

USB4 teknolojisi, hem mevcut hem de gelecekteki USB4 donanımlı Mac’ler ve PC’lerle uyumluluk sunarak ve kullanıcıların hızlı veri aktarımı sağlarken çok çeşitli cihazları bağlamasına olanak tanıyarak hız ve bağlanabilirlik açısından ezber bozan bir teknoloji olarak görülüyor.

Güvenilirlik ve yüksek performans
Kasa, kullanıcılara OWC’nin kendi yüksek performanslı Aura SSD’lerini kullanma veya kendi 2230, 2242 veya 2280 boyutlu NVMe M.2 SSD’lerini ekleme esnekliği sunar. Montaj için bir tornavida bile sağlanmıştır.
Boyutları bir cep telefonuyla karşılaştırılabilecek kompakt tasarım, ısıyı etkin bir şekilde dağıtırken sağlam bir koruma sağlayan sağlam, uçak sınıfı alüminyum soğutucu içerir ve kısılma olmadan tutarlı maksimum performansı garanti eder.

Express 1M2, OWC’nin kendi MacDrive yazılımını kullanarak Mac’ler ve PC’ler ile çapraz platformda çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

OWC, bu ürünün profesyonel fotoğrafçılara ve videograflara, teknoloji meraklısı tüketicilere ve performans meraklılarına hitap edeceğini öne sürerek, bu ürün için hedef pazarın kasıtlı olarak geniş olduğunu belirtiyor.

OWC’nin kurucusu ve CEO’su Larry O’Connor, “Express 1M2, sürücüyü serin ve performansı yüksek tutacak şekilde tasarlandı ve OWC’nin düşük fiyatlı, tek kullanımlık bir emtia seviyesini hedeflemek yerine doğru ürünleri oluşturma geleneğini sürdürüyor” dedi. “Müşterilerimizin veri güvenilirliği bizim 1 numaralı önceliğimizdir ve Express 1M2 uzun vadeli güvenilirlik ve yüksek performans arayanlar için ideal bir seçimdir.”

 

Daha fazla haber için;

Nvidia sadece Çin pazarı için gizemli yeni ve güçlü bir profesyonel grafik kartı üretti

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!