Eski Telefonunuzdan Yeni Telefonunuza

Sıradaki içerik:

Eski Telefonunuzdan Yeni Telefonunuza

e
sv

En iyi ücretsiz PDF – Word Dönüştürücüler

27 Ağustos 2019 17:00

Belgeleri düzenlemek için bir PDF dosyasını Word’e dönüştürücü listesini sizlere hazırladık.

Word dönüştürücü ücretsiz bir PDF size saatler zaman ve sonsuz güçlük kazandırabilir. PDF’ler düzenleme yapmak için tasarlanmamıştır, bu nedenle metin veya görüntüleri değiştirmeniz veya çıkarmanız gerekirse, en kolay yol onu daha sonra seçtiğiniz ofis yazılımıyla açabileceğiniz bir Word belgesine dönüştürmektir.

Orijinal biçimlendirmeyi koruyarak, resim ve metin tanımlamak ve çıkarmak için farklı teknikler kullanarak, işi yapabilen birkaç Word Word PDF dönüştürücüsü vardır. Yine de hepsi aynı değil ve bazı uygulamalar diğerlerinden çok daha doğru sonuçlar veriyor.

Orijinal belgeyi hangisinin en iyi şekilde yeniden oluşturduğuna karar vermek için Word dönüştürücülerine en iyi PDF kodunu verdik. Testlerimizin sonuçlarını solda görebilir ve yakınlaştırmak için önizlemeleri tıklayabilirsiniz.

WPS PDF’i Word’e Dönüştürücü

Word dönüştürücü doğru ve etkileyici ücretsiz bir PDF

➕ Toplu işleme
➕ Doğru dönüşüm
➖ Beş sayfa limiti

WPS PDF to Word Converter , favori ücretsiz ofis suitlerimizden biri olan WPS Office’in ardındaki geliştiriciden yepyeni bir araçtır. Kullanımı inanılmaz derecede kolaydır  dosyayı yazılımın ana ekranına sürükleyin ve dışa aktarma formatını seçin (seçenekler DOC, DOCX ve RTF’yi içerir) ve ‘Başlat’ı tıklamanız yeterli olucaktır.

Bir masaüstü uygulaması olduğundan, Word Converter WPS PDF, çevrimiçi araçlardan çok daha hızlıdır ve dosyaları toplu olarak işleyebilir. Ücretsiz sürüm, beş sayfaya kadar olan PDF’leri dönüştürür; bu nedenle, daha büyük belgeleri dönüştürmek istiyorsanız, önce PDFSAM Basic gibi bir araç kullanarak onu parçalara bölmeniz gerekir . Alternatif olarak, WPS PDF – Word Dönüştürücü’nün premium sürümünde sayfa başı sınırlandırma olmadan 29.95 $ / £ 22.95 / AU

Wondershare PDFElement

Düzgün tasarlanmış bir pakette tam PDF dönüştürme paketi

➕ Görüntüler iyi korunmuş
➕ Diğer dosya türlerini destekler
➖ Beş sayfa limiti

Wondershare PDFElement’in ücretsiz sürümünü edinmek için sayfanın en üstündeki menüden ‘İndirilenler’i seçin ve işletim sisteminize bağlı olarak Windows veya Mac için sürümü seçin.

Bu ücretsiz PDF’yi Word dönüştürücüyü kullanarak bir seferde yalnızca beş belgeyi dönüştürebilirsiniz ve dönüştürülen belgelerinizin filigran olacağı konusunda uyarılırsınız, ancak filigran yalnızca diğer sayfa öğelerinin üzerine yerleştirilen bir resimdir ve kolayca olabilir tıklatarak ve ‘Sil‘ düğmesine basarak kaldırıldı.

Sayfa düzeni orijinalle tutarlı kaldı ve bazı metin kutuları ve resimler biraz yeniden konumlandırılmaya ihtiyaç duysa da, tüm içerik başarıyla dönüştürüldü. Standart olmayan yazı tiplerini içeren dökümanlar konusunda şansımız karışıktı, ancak bunlar herhangi bir kelime işlem yazılımında kolayca değiştirildi.

Wondershare PDFElement’i sık kullanıyorsanız, premium abonelik oldukça uygun maliyetlidir ve daha büyük PDF’leri dönüştürmeden önce beş sayfalık parçalara ayırma gereksinimini ortadan kaldırır.

Online OCR

OCR, biraz ince ayar yaparak mükemmel görünen belgeler üretir

➕ Taranan belgeleri dönüştürebilir
➕ Düzenlenebilir metin üretir
➖ Biçimlendirme bazen kayboluyor

Adından da anlaşılacağı gibi, Free Online OCR ücretsiz bir PDF’dir, Word dönüştürücü, PDF’lerdeki metni tanımlamak için optik karakter tanıma kullanır. Bu, taranmış belgelerle ve orijinal dosyalar ile çalıştığı anlamına gelir; örneğin, basılı bir bildiriyi bir dersten dönüştürmek ve düzenlemek istiyorsanız gereklidir.

Ücretsiz Çevrimiçi OCR, bir defada yalnızca 5 GB boyutunda bir dosyayı dönüştürebilir. PDF’nizi seçin, bir dil seçin, bir format seçin (Microsoft Word, Excel veya düz metin) ve ardından dönüştürmeyi başlatmak için bir Captcha girin.

Birkaç saniye sonra dönüştürülen dosyayı indirmek için bir bağlantı verilir. Bazı web uygulamalarının aksine, bir e-posta adresi sağlamanıza gerek kalmaz, ardından bağlantının teslim edilmesini bekleyin.

Testlerimizde, Free Online OCR, PDF formatımızı koruyarak metinleri düzenlenebilir sütunlarda sunarak harika bir iş çıkardı. Görüntünün başlık olarak biçimlendirilmiş ve yerine kilitlenmiş olmasından özellikle etkilendik.

OCR’nin kısıtlamaları birkaç yerde görülebilirdi – renkli arka planlardaki metinler her zaman tanımlanmadı ve birkaç sahte sekme ve satır sonları vardı  ancak Word belgesinin neredeyse aynı görünmesini sağlamak için fazla titizlik olmazdı. PDF. Ücretsiz Çevrimiçi OCR, Word dönüştürücü için çok etkileyici bir ücretsiz PDF dosyasıdır  sadece bir masaüstü uygulaması olarak kullanılabilmesini dileriz, böylece dosyaları tek tek yüklemek zorunda kalmazdık.

Nitro PDF’i Word’e Dönüştürücü

Metin için harika, ancak görüntü ağırlıklı belgeler için iyi bir seçim değil

➕ Toplu işleme
➕ Metin iyi dönüştürüldü
➖ Ayda sadece beş dönüşüm

Nitro PDF to Word Converter’ın iki sürümü vardır. Windows için bir masaüstü uygulaması ve çevrimiçi bir sürüm  ancak ikincisi sonsuza dek kullanmakta özgürdür.

Birden fazla dosya yükleyebilirsiniz ve iyi bir içe aktarma ve dışa aktarma formatı seçeneği vardır (Word, PowerPoint ve Excel dahil), ancak bazı önemli dezavantajlar vardır. Free Online OCR’ın tersine, Nitro PDF to Word Converter, dönüştürülen dosyanızı size e-postayla gönderir ve her bir e-posta adresi ayda beş dosya dönüştürmesiyle sınırlıdır – yararlılığını ciddi şekilde sınırlayan oldukça ağır bir sınırdır.

Dönüştürülen belgemizde metin oldukça iyi bir şekilde korundu – sütunlar arasındaki hoş bir sürpriz olan anahtar çizgiler dahil ancak ana resim biçim değişikliğini kaldıramadı. Ayrıca, bu ücretsiz PDF’yi Word’e dönüştürdüğümüzde hileli boşluklar ve satır sonları da vardı, ancak bunların manuel olarak düzeltilmesi uzun sürmedi.

UniPDF

Basit belgelerle iyi çalışır, ancak biçimlendirme ile mücadele eder

➕ Görüntüler doğru korunmuş
➕ Bazı metin biçimlendirmesi kayboldu
➖ 3 sayfa limiti

UniPDF , çevrimiçi araçlarla ilgili yavaş yükleme ve indirme hızları sorunlarından kaçındığı ve belgelerinize önbelleğe alınabilecek üçüncü bir tarafa güvenmeniz gerekmediği anlamına gelen bir masaüstü uygulamasıdır.

Bu ücretsiz PDF’den Word’e çeviricinin deneme sürümü yalnızca üç sayfayı dönüştürebilir; daha fazlasını dönüştürmek için, ücretli sürüme yükseltmeniz veya PDF’nizi PDFsam gibi bir araç kullanarak bölmeniz ve ardından ortaya çıkan Word belgelerini yeniden birleştirmeniz gerekir.

Testlerimizde UniPDF, görüntüler dahil olmak üzere dergi sayfamızın genel görünümünü korumuştur, ancak karmaşık metin formatlama ile uğraşmaktadır. Sütunlar birbirine çarptı ve bazı durumlarda dönüştürülen metin orijinalden çok farklı bir boyuttaydı ve ayarlanması zorlaştı. Burada ve orada da birkaç harf eksikti, Word belgesini işlevsel bir duruma getirmek için bizi oldukça kapsamlı bir temizlik işi bıraktı.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!