Nvidia RTX 4090 Ti’ a ek bir soğutucu geliyor

Sıradaki içerik:

Nvidia RTX 4090 Ti’ a ek bir soğutucu geliyor

e
sv

Elon Musk’a ait X, TweetDeck’in adını XPro olarak değiştirdi

02 Ağustos 2023 15:19

Elon Musk’a ait olan ve eski adıyla Twitter olan X, sosyal medya hizmetinin devam eden yeniden markalaşma çalışmasında TweetDeck’in adını XPro olarak değiştirdi. 

Şirket, araç için @TweetDeck yerine @Pro tanıtıcısını benimsemiştir. Bununla birlikte, yardım sayfası da dahil olmak üzere aracın birçok bölümünde hala “Twitter” ve “TweetDeck” ifadeleri yer almaktadır.

Musk’ın geçen hafta değişikliği ima ettiği göz önüne alındığında, yeniden adlandırma şaşırtıcı değil. Bu sırada, XPro’nun “çok çeşitli psy op eklentileri” ile geleceğini eklemişti. Musk’ın birçok paylaşımında olduğu gibi bunların ne tür eklentiler olabileceğine dair belli bir detay yoktu.

Geçen ayın başlarında, birçok kullanıcının TweetDeck’in bazı bölümlerine erişememesinin ardından, şirket onları aracın yeni sürümüne zorlamaya başladı. Daha sonra, 30 gün içinde yalnızca doğrulanmış kullanıcıların TweetDeck’e erişebileceğini de duyurdu. Bu duyuru 4 Temmuz’da yapıldığından, X’in önümüzdeki birkaç gün içinde XPro/TweetDeck’i yalnızca ücretli bir özellik haline getirmesi bekleniyor.

Musk & Co., sitenin markasını değiştirmekle meşguldü. Şirket, herhangi bir tazminat veya önceden bildirimde bulunmadan @X işleyicisini önceki sahibinden devraldı. Ek olarak, Apple görünüşe göre sosyal medya şirketine uygulama adı olarak tek bir karakter kullanması için bir istisna verdi. Tipik olarak, iPhone üreticisi, geliştiricilerin App Store’da tek karakterli bir uygulama adı kullanmasını yasaklar. Musk’a ait şirketten, San Francisco Yapı Denetim Departmanı’nın hafta sonu bununla ilgili şikayetler almasının ardından ofis binasından yanıp sönen ‘X’ işaretini kaldırması da istendi.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!