Cep telefonunda kullanılan safir camın özelliği nedir?

Sıradaki içerik:

Cep telefonunda kullanılan safir camın özelliği nedir?

e
sv

Dünyanın en büyük PC satıcısı,iş projektörünü sessizce tanıttı

27 Aralık 2023 00:34

Dünyanın en büyük PC satıcısı, Android’de çalışan bir iş projektörünü sessizce tanıttı
Lenovo Thinkplus AİR H6 projektör kompakt ve güçlüdür.
Lenovo muhtemelen en çok kişisel bilgisayarlarıyla tanınır, ancak şirket çok çeşitli elektrikli ürünler üretir. Bu, artık yerel 1080p Full HD çözünürlüğe sahip ve maksimum 1000: 1 kontrasta sahip 700 ANSI Lümen ışığa sahip yeni Lenovo Thinkplus AİR H6 gibi iş projektörlerini de içeriyor ve parlak ve net sonuçlar sağlıyor.

Thinkplus AİR H6, (kuşkusuz şimdi oldukça tarihli) Android 9 işletim sistemi tarafından desteklenmektedir ve otomatik odaklama ve dört noktalı kilit taşı düzeltmesi ile donatılmıştır, bu da projektörü yerleştirirken çok fazla özen göstermenize gerek olmadığı anlamına gelir. çoğu açıdan kare bir resim sunar.

Kaputun altında, bir Amlogic T972 işlemci ve HDR 10 ve HLG videoyu destekleyen bir ARM MALİ-G31 MP2 GPU üniteye güç sağlıyor. Ayrıca 2GB RAM ve 16GB dahili depolama alanına sahiptir.

Sessiz soğutma sistemi
Projektörün arkasında iki USB bağlantı noktası, 3,5 mm ses jakı, AV jakı, HDMI video giriş konektörü ve 10/100 Ethernet bağlantı noktası bulunur. Apple cihazları için de Bluetooth 5.2 ve Airdrop’u destekler. Hatta yerleşik bir AI destekli akıllı ses sistemine sahiptir.
Sessiz bir havalandırma sistemi, Thinkplus AİR H6 projektörünü hoş ve sessiz tutar ve dönen fanların izleme deneyiminizi bozmamasını sağlar. Çocuklara yönelik içerik oynatmak için düşük mavi ışık modu da vardır.

 

Daha fazla haber için;

Chromebook’lar 2024’te gelmiş geçmiş en iyi yıllarına hazırlanıyor

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!