Diablo 4 Yakın Zamanda Gelmeyecek ve Sadece Çevrimiçi Oynanabilecek

Sıradaki içerik:

Diablo 4 Yakın Zamanda Gelmeyecek ve Sadece Çevrimiçi Oynanabilecek

e
sv

Dark Souls’e İlk Harita Modu Eklendi

06 Kasım 2019 22:28

Dark Souls modding, PC’de başlatılan orijinal versiyondan yedi yıl sonra büyük bir dönüm noktasına geldi. Half-Life’s Crossfire’ı tanıyabileceğiniz ilk yeni harita oyuna dahil edildi. Yukarıdaki teste göz atın, modder Dropoff izniyle.

Karanlık Ruhlar birçok modda olsa da, modding topluluğunun özel haritalarla ilgili birçok sorunu oldu. Reddit’te Katalash, bazıları hala üstesinden gelinmesi gereken engeller hakkında yararlı bir genel bakış sunar.

“Dark Souls’da özel haritalar için ana engel, tüm Souls oyunlarının fizik ve çarpışma algılama için Havok kullanması ve tüm oyunların çarpışma verilerinin özel bir Havok biçiminde saklanması ve From, biçimin üzerine kendi özelleştirmelerini ekledi. “Katalash açıklıyor. “Sorunları daha da karmaşık hale getirmek için, dosya formatı ve depolanan veriler oyundan oyuna büyük ölçüde değişiyor. Bunun çarpışması Havok’un yeni sürümlerini dağıtmayı bırakmadan önce kısa bir süre için genel olarak piyasaya sürülen Havok Content araçlarının eski bir sürümü kullanılarak yapıldı. Araç, DS1 PTDE ve DS2 ile uyumlu bir çarpışma yaratıyor, ancak Dark Souls Remastered veya DS3 ve ötesinde çalışmaz. ”

Moders Meowmaritus ve Horkrux, bu ilk haritadan sorumlu olan atılımlar yaptılar. Twitter’da, modder arkadaşı Zullie biraz daha içerik sunuyor. Meowmaritus, model ithal edebilen, ancak çarpışma olmadan araçlar üretti. Crossfire ithal edilmeden önce en yakın modderler Demon’un Ruh haritalarını ithal ediyordu.

Yine de henüz yeni haritaların ve revizyonların patlamasını beklemeyin. Katalash şu anda haritanın şu anda düşman veya NPC içermediğine işaret ediyor, çünkü topluluğun maalesef şu anda yapabilecekleri özel bir navigasyon ağı verisine ihtiyaç duyuyorlar. Bir çözüme bakıyorlar.

Yine de, önemli bir ilerleme gibi gözüküyor ve resmi desteğin olmamasına rağmen topluluğun oyun için yeni şeyler hazırladığını görmek etkileyici.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!