Microsoft Teams nihayet en can sıkıcı kusurlarından birini düzeltiyor

Sıradaki içerik:

Microsoft Teams nihayet en can sıkıcı kusurlarından birini düzeltiyor

e
sv

Chromebox masada yer tasarrufu sağlıyor

16 Aralık 2023 23:33

Lenovo Chromebox Micro: Çift 4K Ekran Desteği ve Daha Fazlası

Google’ın tarayıcı tabanlı işletim sistemi ChromeOS, en çok Chromebook’larla ilişkilendiriliyor. Ancak küçük masaüstü bilgisayarlar olan Chromebox’lara da güç veriyor.

Şimdi Lenovo, kompakt olduğu kadar uygun fiyatlı, yüksek performanslı, ultra ince bir medya oynatıcı olan Chromebox Micro’yu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Lenovo’nun daha küçük form faktörlü Chromebox’lara yönelik ilk girişimi olan Micro, fansız, havalandırmasız ve toz geçirmez bir tasarıma sahip. Minyatür boyutuna rağmen – birçok akıllı telefondan daha küçük – Chromebox Micro çift 4K ekranı destekleyebiliyor, bu da bir ev ofisine çeki düzen vermek isteyenler için inanılmaz derecede faydalı olabilir.

Bunun için özel monitörler de var

Chromebox Micro, USB-A, USB-C ve HDMI dahil olmak üzere birden fazla bağlantı noktasıyla donatılmıştır ve hatta kolay montaj için vida deliklerine sahiptir.

Lenovo, Instorescreen ile işbirliği yaparak yeni ürün için özel olarak tasarlanmış 15,6 inç ve 21,5 inç inFLEX ekranlar da sunacak. Bu yüksek çözünürlüklü ekranlar, Chromebox Micro’nun tam olarak oturduğu ve tüm bağlantı noktalarına kolayca erişilebilmesini sağlayan bir arka boşluğa sahip. Kabloları yönetmek için Chromebox Micro, inFLEX ekranlara tek bir USB-C kablosuyla bağlanarak video, güç ve veri sağlıyor.

Ticari Akıllı Cihaz Çözümleri Grubu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Marc Godin, “Lenovo Chromebox Micro bir teknolojik tasarım ve yenilik harikası” dedi. “Çok çeşitli sektörler ve ortamlar için özel olarak tasarlanmış kapsamlı bir dizi dijital çözümü destekliyor. Bu cihaz, kurulumu kolay, küçük ama güçlü bir çözümle benzersiz görsel deneyimler sunarak her işletmeyi dönüştürebilir.”

Chromebox Micro, fansız Intel Celeron N4500 (Jasper Lake) çift çekirdekli işlemci, 8GB bellek ve 32GB eMMC depolama alanına sahip.

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!