ABD ve İngiltere yapay zekanının güvenliğini denetleyecek

Sıradaki içerik:

ABD ve İngiltere yapay zekanının güvenliğini denetleyecek

e
sv

ChatGPT hesap oluşturmadan kullanılabilir hale getiriliyor

02 Nisan 2024 10:18

OpenAI, bugün yapay zeka araçlarının genişletme stratejisinin bir sonraki adımını duyurdu. ChatGPT artık hesap açmaya gerek duymadan kullanılabilecek.

ChatGPT haftalık olarak, 185 ülkede 100 milyon fazla kişi ve şirket tarafından kullanılıyor. OpenAI hesap açma gerekliliğinin kaldırarak, daha fazla kullanıcıya ulaşmak istiyor. Hesapsız kullanım özelliği aşamalı olarak yayımlanacak. Bu nedenle, herkes hemen erişemeyecek ancak özellik kesin olarak kullanılabilir duruma getirilecek.

Bunlara ek olarak, OpenAI firması ChatGPT üzerinden yaptığınız işlemleri, yapay zeka modelinin iyileştirmesi için kullanıyor. Sohbet botu ile etkileşiminizin kaydedilmesini istemiyorsanız, ayarlardan bu özelliği kapatabilirsiniz. Eğer ileride bir noktada hesap oluşturmaya karar verirseniz, o zaman sohbet geçmişinizi kaydetme ve inceleme, sohbetleri paylaşma, sesli konuşma ve özel talimatlar gibi ek özelliklere sahip olabilirsiniz.

OpenAI, daha geniş bir kategori yelpazesinde promptları ve oluşturmaları engellemek gibi ek içerik korumalarını tanıttığını belirtti. Ancak belirtilen bilgi kapsamında detaya yer vermedi.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!