Haftanın en çok satan TV’si; Hafta 27

Sıradaki içerik:

Haftanın en çok satan TV’si; Hafta 27

e
sv

Canon EOS R5 çıkış tarihi belli oldu

06 Temmuz 2020 08:25

Canon bize Şubat ayında EOS R5’i anlatmaya başladı. Bununla birlikte, bize bekleyenlere iyi haberlerin geleceğini söylüyorlardı, ve artık bu bekleme neredeyse bittiyor.

Çok beklenen bu aynasız harikanın 9 Temmuz’da açıklanacağı bildiriliyor ve Canon o tarihte “şimdiye kadarki en büyük ürün lansmanı” için bir canlı yayın planlıyor .

EOS R5 muhtemelen Temmuz başında gelen tek kamera olmayacak. Söylentilere göre, söylentinin R5’in daha uygun fiyatlı kardeşi olan başka bir tam kare kamera olan  Canon EOS R6 ile ortaklaşa duyurulacağını söylüyor.

Ancak EOS R6 muhtemelen profesyonel olmayanlar için en gerçekçi seçenek olsa da, Canon ve genel olarak aynasız kameralar için gerçekten yeni bir çığır açmayı vaat eden Canon EOS R5. Olympus’un kamera işinden çıktığı üzücü haberi takiben, şu anda tüm fotoğrafçılarının ihtiyaç duyacağı bir marka olabilir.

Peki EOS R5 hakkında şu ana kadar ne biliyoruz ve gerçekten erken vaatlerini yerine getirebilir mi? İşaretler kesinlikle olumlu diyebiliriz. Seri çekim modunda 8K video ve 20 fps’ye kadar fotoğraf çekebilme özelliğiyle, şimdiye kadar gördüğümüz en güçlü hibrid kamera olacak.

EOS R5’in fiyatı ve sensörü henüz belli değil, ancak son ayrıntıları keşfetmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağımız.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!