Twitter’ın (şimdi X) eklemesi yıllar süren bir özellik olan düzenlenebilir gönderiler, henüz genç olan Threads’te ortaya çıktı

Sıradaki içerik:

Twitter’ın (şimdi X) eklemesi yıllar süren bir özellik olan düzenlenebilir gönderiler, henüz genç olan Threads’te ortaya çıktı

e
sv

Bu pahalı Garmin Marq Carbon saatlerden birini ikinci el bir araba fiyatına satın alabilirsiniz

12 Ekim 2023 23:11

Garmin’in Marq koleksiyonu, dört haneli bir meblağ karşılığında olağanüstü bir yapı kalitesi ve markanın mutlak en son sağlık ve fitness takibini bir araya getirerek akıllı saatlerde her zaman lüks tarzı temsil etmiştir. Garmin Marq athlete, şimdiye kadarki en iyi Garmin saatleri listemizde bile yer aldı.

Şimdi, Carbon koleksiyonunun piyasaya sürülmesiyle Marq serisini daha da lüks bir alana taşıyor. Athlete, Golfer ve Commander olmak üzere üç farklı versiyonu bulunan seride ultra parlak dokunmatik AMOLED ekran, kubbe safir lens ve benzersiz bir çerçeve bulunuyor. Garmin’e göre, 46 mm’lik her bir saat kasası ve çerçevesi 130 kat Fused Carbon Fiber’den üretilmiştir. Öyle ki üretim süreci, ilk bloğun gücünü artırmak için her bir karbon katmanının benzersiz bir açıyla döndürülmesini gerektiriyor.

Bu çerçeveler daha sonra saatin gövdesinin şekliyle hizalanması için ısı ve basınç kombinasyonuna tabi tutuluyor. Hem sağlam hem de hafif olan nihai spiral tasarım desenini oluşturmak için birkaç saat süren işleme ve ardından hassas elmas kesme işlemi gerekiyor.
Garmin her bir özel sürümü, farklı görevleri yerine getirmek üzere tasarlanmış birer “alet saati” olarak adlandırıyor. Örneğin Athlete Carbon Edition, tıpkı standart Garmin Marq Athlete (Gen 2) gibi, yüzlerce spor ve aktivite profili ile önceden yüklenmiş olarak gelen bir antrenman aracıdır, en son Fenix 7 ve ikinci Gen Epix’in atletik izleme açısından yaptığı her şeyi yapar.
Uyku kalitesi, antrenman toparlanması ve koşucuların belirli bir yarışa hazırlanmasını sağlayan PacePro, ekosistemin ayrılmaz bir parçasıdır.
Marq Golfer Carbon Edition, dünyanın dört bir yanından 43.000’den fazla saha ile önceden yüklenmiş olarak geliyor ve Garmin’in en iyi golf saatlerinden öğeler ve özellikler ödünç alıyor. Bunlar arasında, oyunculara rüzgar, yükseklik ve vuruş verilerine dayalı bir kulüp önerisi sağlayan Virtual Caddie de yer alıyor. Aktif bir Garmin Golf uygulaması üyeliği, bilekten Green Contour verilerinin yanı sıra ağaçlar ve araba yolları gibi şeyleri gösteren ayrıntılı saha haritalarına erişim sağlar, böylece golfçüler kaybolmaz.

Son olarak, Marq Commander Carbon Edition, Garmin’in üst düzey Taktik saatlerinden gece görüş gözlükleriyle kullanım için tasarlanmış ekran görünümleri ve saati çalışır durumda tutan ancak kullanıcının GPS konumunu depolamayı ve paylaşmayı durduran ve kablosuz bağlantı ve iletişimi devre dışı bırakan bir Gizli Mod gibi özellikleri alır. Hatta kullanıcının yakalanması durumunda cihazdaki tüm verileri tamamen silen bir kapatma düğmesi de bulunuyor.

Tüm saatler, modele bağlı olarak delikli FKM deri, jakar dokuma naylon veya silikondan yapılmış birinci sınıf bilezik ve kayışlarla birlikte geliyor. Pil ömrü her üçü için de 16 gün olarak belirlenmiştir ve tam şarj sadece bir saat sürmektedir.

Akıllı telefon bildirimleri, Garmin Pay, yerleşik müzik depolama ve otomatik olay algılama ve yardım gibi tüm olağan kullanışlı yaşam tarzı özelliklerinin yanı sıra Sabah Raporu gibi Garmin fitness, sağlık ve zindelik izleme işlevlerinin tamamı burada.

Biz de öyle düşünmeliyiz – fiyatı göz önüne alındığında, bu saatler Garmin’in en iyi özelliklerinden daha azına sahip olmamalıdır.

 

 

Daha fazla haber için;

‘Paycell Alışveriş Limiti’ Trendyol’da

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!