Google Chrome, Yakında zayıf şifreleri kontrol edebilmeyi sunacak!

Sıradaki içerik:

Google Chrome, Yakında zayıf şifreleri kontrol edebilmeyi sunacak!

e
sv

BMW M3 Touring, Büyük Izgaralarıyla test için yollara çıktı!

26 Ağustos 2020 18:00

BMW M3 Touring modeli birkaç hafta önce büyük ızgaraları nedeniyle alay edilmişti. BMW’nin M3 Touring modeli test amacı ile kamuflaj kaplama yapılarak sokaklara çıktı. BMW markasının M sayfasına ait Instagram hesabından M3 Touring modeline ait bir video paylaşıldı. Sürücülere ve severlerine şimdiye kadarki yüksek performanslı bu tarz arabalara en iyi şekilde bakılmasını sağlıyor.

Fark edeceğiniz ilk şey, tıpkı M4 Coupe ve M3 Sedan modellerindeki gibi M3 Touring’in de tartışmalı dev ikili böbrek ızgaraya sahip olması. Doğal olarak, daha derin ya n etekler, daha geniş çamurluklar ve dörtlü uçlu çift egzoz içeriyor. Arka çamurluklar, temel 3 Serisi vagon gövdesine gerçekten çarpıyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, bu üretime ulaşan ilk M3 Vagon tipli araç olacak. Aynı zamanda muhtemelen Amerika’ya da gelmeyecek. Çünkü BMW önceki nesil modellerle birlikte vagon gövde stilini barındıran araçları o bölgede sunmayı bıraktı.

Performans açısından, M3 Sedan ve M4 Coupe ile aynı motorlara ve şanzıman sahip. Temel motor, altı ileri manuel veya sekiz vitesli otomatik şanzımana sahip 473 beygir gücünde çift turbo 3.0 litrelik motor gücünü kullanıyor. Mevcut Competition trim motoru, gücü 503 beygire çıkaracak ve yalnızca otomatik vites seçeneğiyle sunulacak. Dört tekerlekten çekiş barındıran temel motorla birlikte sunulacak ve Competition motorla standart pakete sahip olacak.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!