Apple  ChatGPT’ye Rakip mi Oluyor ?

Sıradaki içerik:

Apple ChatGPT’ye Rakip mi Oluyor ?

e
sv

Bilgisayarınızı Daha Kararlı Yapmak İçin Windows 11 Güncellemeleri Geliyor

18 Mart 2023 17:39

Resmi bir Windows blog gönderisine göre Microsoft Windows 11 Sürüm Önizleme kanalındakiçerikler yeni özelliklerden çok kararlılığa odaklanan yeni bir Windows 11 güncellemesi ile değerlendirilecek. Windows 11 Build 22000.1757 (KB5023774) işletim sistemi için yepyeni bir güncelleme ve uzun bir kararlılık iyileştirmeleri listesinden oluşan Sürüm Önizleme kullanıcılarına gönderildi. Bu kanal, Insider derleme kanallarının en kararlısı olarak kabul ediliyor.

Kararlılık iyileştirmelerinden bazıları çeşitli program uygulamaları olan Not Defteri, Microsoft PowerPoint, Uzaktan Yordam Çağrı Hizmeti, Windows Arama, USB olanlar dahil bazı yazıcılar ve hatta Xbox aboneleri için düzeltmeleri içermekte. Görünüşe göre bu güncelleme tüm sorunları ve etkilenen yazılımlar üzerinde duruyor.

Bununla birlikte daha radikal ve deneysel değişiklikler arıyorsanız o zaman Microsoft’un yepyeni Canary Channel sizin için iyi bir seçimolabilir. Son zamanlarda Canary, yaklaşan Windows 12 sürümünün temeli olabilecek yeni bir dizi kodu test ediyor. Ve Microsoft, Windows 12’nin erken bir sürümü olması muhtemel olan bazı test kullanıcılarına ücretsiz flash bellekler gönderiyor. Yeni işletim sistemini çevreleyen çok sayıda söylenti ve sızıntı oldu ve bu durum Intel’in yanlışlıkla adını sızdırmasıyla daha da kötüleşti.

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!