Turkcell ile Azerbaycanlı Quantum’dan siber güvenlik alanında iş birliği

Sıradaki içerik:

Turkcell ile Azerbaycanlı Quantum’dan siber güvenlik alanında iş birliği

e
sv

ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition Teknoloji ve sokak modasını buluşturan tasarım

17 Ağustos 2023 16:00

ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition ile teknoloji modayla buluştu. Online olarak gerçekleştirilen ürün lansmanında, kamuflaj tasarımına sahip dizüstü bilgisayar, hem sokak giyimi meraklılarının hem de teknoloji meraklılarının beğenisi topladı. 

 

Dünyanın lider bilgisayar üreticilerinden ASUS, ünlü sokak giyimi moda markası BAPE iş birliğinde tasarladığı Özel Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition dizüstü bilgisayarının lansmanını gerçekleştirdi. BAPE®’in 30. yıldönümünde sınırlı sayıda üretilen ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition dizüstü bilgisayar, BAPE® tasarımlı özel bir kamuflaj desenine sahip. Yeşil kamuflaj ve mavi kamuflaj olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan dizüstü bilgisayar ile birlikte, aynı zamanda bir mouse, taşıma çantası ve Baby Milo® figürleri gibi aksesuarlar da kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Canlı renkler, keskin ayrıntılar ve yumuşak hareketlerle farklı bir deneyim

Online olarak gerçekleştirilen lansmanda, benzersiz BAPE® kamuflaj tasarımına sahip ultra şık dizüstü bilgisayar, hem sokak giyimi meraklılarının hem de teknoloji meraklılarının beğenisi topladı. Kolayca çalışma ve oyun oynama imkanı sunan Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition, göz alıcı bir görünüme sahip olmanın yanı sıra, rakipsiz hız ve verimlilik sağlayan 13. Nesil Intel Core™ i9-13900H işlemciye sahip Intel® Evo™ sertifikalı bir ürün olarak dikkat çekiyor. 16 GB LPDDR5 bellek ve çarpıcı 2,8K 120 Hz OLED ekran ile bu dizüstü bilgisayar, görsel olarak sürükleyici ve duyarlı bir deneyim sağlıyor. Canlı renkler, keskin ayrıntılar ve yumuşak hareketlerle kullanıcılara çarpıcı görseller sunuyor. 5,4 GHz’e varan saat hızlarıyla, video düzenleme ve ağır çoklu görevler gibi zorlu görevleri zahmetsizce çözen cihaz işlemcinin gücü ve verimliliği, onu hızlı ve güvenilir performans isteyen herkes için ideal hale getiriyor.Uzun ömürlü 75 Wh pili, kullanıcıların nerede olurlarsa olsunlar görevlerini kolaylıkla yerine getirmelerini sağlarken olağanüstü bir stil duygusu yayıyor.

İki farklı renk seçeneği bulunuyor

Sınırlı sayıda üretilen Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition, Cool Silver mavi paket ve Midnight Black yeşil paket olmak üzere iki renk grubunda kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Her iki dizüstü bilgisayar da karmaşık BAPE® x ASUS logosuna sahip metalik bir kapağa sahip. Ayrıca, dizüstü bilgisayara ayrı ve birinci sınıf bir dokunuş sağlayan yansıtıcı bir logo etiketi de yer alıyor.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!