Binlerce Microsoft 365 hesabı W3LL kimlik avı kitinin tehdidi altında

Sıradaki içerik:

Binlerce Microsoft 365 hesabı W3LL kimlik avı kitinin tehdidi altında

e
sv

Apple Watch 9’un Gelişmiş Sensörlere Ve Yeni Bir U2 Çipe Sahip Olacağı Söyleniyor

10 Eylül 2023 22:49

Salı günkü özel Apple etkinliğinde Apple Watch 9 ve Apple Watch Ultra 2 ile alakalı daha fazla ayrıntı sızdırıldı.

Bloomberg’de, genellikle güvenilir olan Mark Gurman, Apple’ın bir sonraki iki akıllı saatiyle geleceğine inandığı şeyleri ortaya koydu. Bu yıl çok büyük değişiklikler olması muhtemel olmasa da, not etmeye değer bazı iyileştirmeler olduğu söyleniyor.

Gurman her iki saat için de “çeşitli sensör ve dahili bileşen yükseltmelerinden” bahsediyor ve özellikle Apple’ın optik kalp atış hızı sensörünün yeni bir versiyonundan bahsediyor. Daha fazla ayrıntı verilmiyor, ancak sonuçta daha hızlı ve daha doğru ölçümler elde edilecek gibi görünüyor.
Ayrıca her iki saat için de mevcut U1’in yerini alacak yükseltilmiş bir U2 ultra geniş bant çipinden bahsediliyor ki bu iPhone 15 telefonları için de önerilen bir yükseltme. Bu, Find My uygulamasında daha hassas konum takibi anlamına gelecektir.

Yeni raporda yer alan diğer bilgilerden daha önce de bahsedilmişti; bunlar arasında 3D baskılı bazı parçaların kullanımına geçiş ve bu akıllı saatlerin performansı üzerinde gözle görülür bir etkiye sahip olması gereken önemli bir çip yükseltmesi yer alıyor.

Görünüşe göre bu yıl Apple Watch için alabileceğiniz kordonlar açısından da değişiklikler olabilir. Apple’ın deri seçenekleri sonlandırması beklenirken, paslanmaz çelik bağlantı bileziklerinin de sonlandırılması ya da değiştirilmesi planlanıyor.

Tabii ki her zaman şimdi mi satın almalısınız yoksa beklemeli misiniz sorusu var. Hem Apple Watch 10 (veya Apple Watch X) hem de Apple Watch Ultra 3’ün Apple’ın akıllı saatleri açısından oldukça önemli yükseltmeler olacağı söyleniyor.

Bu modeller 2024’te gelecek, ancak şimdilik Apple Watch 9 ve Apple Watch Ultra 2 için hazırız ve bekliyoruz.

 

Daha fazla haber için;

Binlerce Microsoft 365 hesabı W3LL kimlik avı kitinin tehdidi altında

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!