Haftanın en çok satan TV’si; Hafta 23

Sıradaki içerik:

Haftanın en çok satan TV’si; Hafta 23

e
sv

Yılın Kulaklıkları: Kalite, Rahatlık, Konfor

15 Haziran 2021 13:10

En zorlu antrenmanlar için en iyi koşu kulaklıkları listesi şimdi burada!

En iyi çalışan kulaklıklar, performansınızı artırmanıza ve koşarken zihninizi meşgul etmeye yardımcı olmalıdır. Ayrıca, antrenmanınız ne kadar kuvvetli olursa olsun ve müziğinizin kulağa harika gelmesini sağlıyorlarsa, daha da iyi hale geliyorlarsa, yerlerinde kalmaları gerekir.

Ekipmanınızın ayrıca bulunduğunuz yere bağlı olarak ter ve muhtemelen yağmura dayanabilmesi gerekecektir. Dahası, en iyi çalışan kulaklıkların performansınızı önemli ölçüde artırabileceğine inanılır. Müziğin koşularınızı değiştirebileceğini kanıtlayan çok sayıda araştırma var.

Nasıl su geçirmez kulaklıklar yüzmek için en iyisiyse, en iyi koşu kulaklıkları da koşu yaparken ve optimum zindeliğe doğru koşarken güvende kalmanın benzersiz zorlukları için optimize edilmiştir. Bu kulaklıkları uzun, yavaş koşularda, terli yokuş tırmanışlarda ve yoğun hızlı matkaplarda zıplamadıklarından, sürtünmediğinden veya gevşemediğinden emin olmak ve pil ömrünün sizin kadar uzun süre çalışması durumlarına bir bir liste yer alıyor burada.

1. Beats PowerBeats Pro

Beat’in en yeni gerçek kablosuz kulakiçi kulaklıkları PowerBeats Pro, son derece rahatlar, kulağa hoş geliyorlar ve asla ama asla düşmeyecek gibi görünüyorlar. Bu yüzden onların 2020’nin en iyi çalışan kulaklıkları oldukları düşünülüyor. Sıkıca oturan kulak kancaları ve IPX4 ter geçirmezlik derecesinin yanı sıra basıncı azaltan mikro lazer barometrik havalandırma deliği, uzun pil ömrü ve üstün ses kalitesi gibi şık eklemeler sayesinde koşmak için idealdirler.

Powerbeats Pro’nun en iyi performansı gösterdiği yer, ofisiniz, eviniz veya spor salonunuz gibi neredeyse sessiz ortamlardır – eller serbest Siri’yi kullanabildiğiniz için setler arasında zamanlayıcılar ayarlamak ve telefon görüşmeleri yapmak için harikadır.

2. Sennheiser CX Sport

Sizin için en iyi çalışan kulaklığı seçmenin en önemli yönü ses kalitesiyse, Sennheiser’ın bu kablosuz kulaklıkları harika bir seçim olabilir. Canlı, bas ağırlıklı bir sunum ve rahat bir uyum ile Sennheiser CX Sport kablosuz kulaklıklar, yalnızca ses kalitesiyle koşu performansınızı gerçekten artırabilir.

Kalp atış hızı monitörü ile birlikte gelmezler. Ancak kulak yüzgeçleri ve sportif neon renk düzeni, onları gündelik egzersizler için ideal hale getirir. Altı saatlik pil ömrüyle, ortalama koşu seansınız ve hatta günlük işe gidip gelmeniz için harikadırlar. Ancak maraton koşucuları başka bir cihaz bakmak isteyecektir.

3. AfterShokz Aeropex

Aeropex, Aftershokz’un kemik iletimli kulaklıklarda uzmanlaşmış, arabaların, bisikletçilerin ve çevrenizdeki diğer olası tehlikelerin seslerini engellemeden en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarmanızı sağlayan en üst düzey kulaklıktır. Aeropex, sesi işitsel sinirinize yönlendirmek için titreşimleri kullanır ve çevrenizdeki dünyayı duymaya devam edebilmeniz için kulak kanallarınızı açık bırakır.

Öncülü Aftershokz Trekz Air’den önemli bir yükseltmedir, daha hafiftir, yani koşarken neredeyse hiç fark edilmez ve yağmurda bile giymeyi güvenli hale getiren iyileştirilmiş bir IP derecesine sahiptir. Sesi yükselttiğinizde titreşimleri çok hafif hissedebilirsiniz. Ancak antrenman yaparken çevrenizin farkında olmak istiyorsanız, Aeropex’i yenmek zordur.

4. Adidas RPT-01

Sağlam koşu kulaklıkları arıyorsanız, Adidas RPT-01 sizin için uygun olabilir. Elbette, herkes egzersiz yaparken kulak üstü kulaklık takmak istemez. Ancak bu Adidas kutularının nefes alabilen tasarımı, bu kulaklıkları takmak isteyebileceğiniz anlamına gelir.  Örme kafa bandı ve kulak yastıkları, özellikle terli seanslardan sonra bile çıkarılabilir ve yıkanabilir. Ayrıca, 40 saatlik pil ömrüyle size birden fazla maratonda eşlik edebilir.

Ses kalitesi şimdiye kadar duyduğumuz en iyi kalitede olmasa da, RPT-01’ler uygun şekilde yüksek ve baslı, bu da sizi o son turda zorlamak isteyeceğiniz bir şey. Kesinlikle bu form faktörüyle en iyi çalışan kulaklıklar denebilir.

5. Jaybird X4

Şimdi popüler orta sınıf modelin yıllık olarak yenilenmesini taahhüt eden Jaybird X4, yükseltilmiş IPX7 su geçirmezlik derecesi ile hem önceki Jaybird X2 hem de Jaybird X3 kablosuz Bluetooth kulaklıkları geride bırakmayı başarıyor. İster ter olsun, ister yağmurda koşulsun, X4 bununla başa çıkabilecek performans sağlıyor.

Jaybird X4 çalışan kulaklıklar da serinin şaşırtıcı derecede iyi sesini korumayı başarıyor. Bu kulaklıklar kesinlikle ilk önce uygunluktur. Jaybird’ün mükemmel uygulaması, kolay EQ özelleştirmesinin yanı sıra, önyükleme için çeşitli kulak ucu boyutlarıyla kendi ses profilinizi oluşturma yeteneği sağlar.

Sesten ödün vermek istemeyen veya hava koşullarına karşı dikkatli olmak istemeyen koşucular için çok yönlü harika bir seçim. Jaybird X4 kulaklıkların hala büyük hayranları olsa da, listenin aşağısındaki Jaybird Vista kulaklıklarına bir göz atın. Bir çift gerçek kablosuz kulaklık için piyasaydaysınız en iyi seçim olacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!