Hackerlar, bir WordPress güvenlik açığını hedef alıyor

Sıradaki içerik:

Hackerlar, bir WordPress güvenlik açığını hedef alıyor

e
sv

Anker’in yeni Qi2 kablosuz şarj cihazları iPhone için mükemmel MagSafe alternatifleri

09 Ocak 2024 23:43

Anker, MagGo serisi olarak bilinen Qi2 sertifikalı birkaç yeni kablosuz şarj cihazını piyasaya sürdü.

Şu anda mevcut olan beş cihaz üç kategoriye ayrılıyor: normal kablosuz şarj cihazları, güç bankaları ve sağlam şarj istasyonları. Yukarıda bahsedilen Qi2 standardı desteği sayesinde hepsi 15W kablosuz şarj hızı sunuyor. Bu teknoloji, tescilli bir “yapay zeka destekli algoritma” ve daha verimli şarj sağlayan Wireless PowerIQ özelliği ile destekleniyor. Bu cihazlar gibi donanımlar gerçekten ısınma riski taşıyabilir. Anker, aşırı ısınmayı önlemek için “daha hızlı dağılım” sağlayan özel bir “Qi2 şarj modülü” oluşturmak gibi bazı tasarım seçimleri yaptı.

Bloktaki yeni şarj cihazları

Kısalık adına, MagGo Kablosuz Şarj İstasyonu Katlanabilir 3’ü 1 Arada ile başlayarak serideki en önemli üç ürünü ele alacağız. Adından da anlaşılacağı gibi, ana ped üzerinde bir iPhone’u, küçük dairesel ped üzerinde bir Apple Watch Series 9’u ve taban üzerinde bir AirPods kılıfını şarj edebiliyor. Şirket, giyilebilir cihazı 30 dakikadan kısa bir sürede sıfırdan yüzde 47’ye kadar şarj edebildiğini belirtiyor. Dahası, Apple Magic Mouse’tan daha küçük bir boyuta kadar katlanabiliyor.

Diğer şarj cihazı seçenekleri arasında iOS cihazlar için MagGo Kablosuz Şarj Pedi ve şarj cihazlarının bir orta standdan çıktığı MagGo Kablosuz Şarj İstasyonu 3’ü 1 Arada Ped yer alıyor. İkincisi henüz piyasaya çıkmadığı için bir fiyat etiketine sahip değil. Ne zaman piyasaya sürüleceğine dair bir bilgi yok.

Sırada MagGo Power Bank 10K var. Bu büyük batarya, iPhone 15 Pro’yu 1,8 kez şarj edebilen 10.000 mAh’lik bir batarya barındırıyor. Ön tarafında bir mıknatıs ve arka tarafında eller serbest görüntülemeye olanak tanıyan bir stand bulunuyor. Power Bank 10K’yı tam olarak kullanabilmek için Anker, her satın alma işleminde alıcılara ücretsiz bir manyetik telefon kılıfı gönderecek. Power Bank 10K ile ilgili ilginç olan şey, yan tarafında pilin güç seviyesini gösteren küçük bir akıllı ekranın bulunmasıdır.

Bir de Power Bank 6.6K var. Bu modelin farkı, daha küçük bir pil nedeniyle daha ince olması ve yan ekrandan yoksun olmasıdır.

Son olarak, MagGo Manyetik Şarj İstasyonu 8’i 1 arada orb var. Aynı anda sekiz cihaza kadar güç sağlayabiliyor. Akıllı telefonlar için ön tarafta manyetik bir ped var. Arka tarafında ise üç AC çıkışı, iki USB-C portu ve bir çift USB-A girişi bulunuyor. Çok fazla şey olmasına rağmen, küre oldukça kompakttır ve 110 x 108 x 106 mm (4,33 x 4,25 x 4,17 inç) ölçülerindedir. Ayrıca, aşırı akım gibi tehlikeli durumlara karşı koruma sağlayan bir güvenlik sistemine sahip.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!