Infinix GT 20 Pro: Yeni Özellikler ve Detaylar Ortaya Çıktı!

Sıradaki içerik:

Infinix GT 20 Pro: Yeni Özellikler ve Detaylar Ortaya Çıktı!

e
sv

Xiaomi’nin Yeni Modeli POCO F6 İçin Geri Sayım Başladı

25 Mart 2024 14:27

Xiaomi’nin bir süredir gündemden düşmeyen POCO F6 modeli için geri sayım başladı. Akıllı telefon selefi gibi fiyat performans odaklı olacak ve globalde satışa çıkacak. Son gelen raporlar modelin kilit özelliklerini gözler önüne seriyor. Bilindiği üzere Xiaomi Civi 4 Pro geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüldü ve Snapdragon 8s Gen 3’ten güç alan ilk telefon unvanını aldı. Tabii, bu durum Çin pazarı için geçerli ve henüz globale yeni yongayla gelen bir cihaz görmedik.

POCO Global yöneticisi David Liu tarafından yapılan paylaşıma bakacak olursak globalde Snapdragon 8s Gen 3 kullanacak ilk telefon da Xiaomi bünyesinden çıkacak: POCO F6. Hatta Xiaomiui’nin raporuna göre akıllı telefon yakında Çin’de tanıtılacak Redmi Note 13 Turbo’nun yeniden markalanmış sürümü olacak. İki telefonun tasarımları farklı olsa da teknik özellikleri tamamen aynı olacak.

Yeni yonga; 3,01 GHz’de çalışan bir Cortex-X4 ana, 2,8 GHz’de çalışan dört Cortex-A720 performans ve 1,84 GHz’de çalışan üç Cortex-A520 verimlilik çekirdeklerine sahip. Bununla birlikte TSMC’nin 4 nm süreci fabrikasyon süreciyle üretildiğini belirtelim.

POCO F6 modeliyle ilgili henüz resmi bir tanıtım tarihi yok. Ancak selefinin geçen yılın mayıs ayında vitrine çıktığını dikkate alırsak, yeni model için de benzer bir tanıtım takviminin benimseneceğini söyleyebiliriz. Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Akıllı telefondan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!