Turkcell’den Ramazan Bayramı’na özel indirim ve fırsatlar

Sıradaki içerik:

Turkcell’den Ramazan Bayramı’na özel indirim ve fırsatlar

e
sv

Windows 10 Pro ile Satılan En ucuz Notebook

19 Mayıs 2020 12:07

*

Çinli üretici KUU Kbook 189,99$ satış fiyatı ve Windows 10 Pro işletim sistemi ile şu an satılan en ucuz notebook oldu.

 

Lhmzniy KUU Kbook dizüstü bilgisayar – Gearbest’te 189.99 $ satış fiyatı ile en ucuz notebook oldu.
Lhmzniy’den KUU Kbook, 8GB Sistem RAM’i ve bunu etkileyici bir fiyata yapıyor. İşlemcisi kesinlikle güçlü değil, ancak 128GB SSD ve Windows 10 Pro’nun dahil edilmesi bunu gerçekten mükemmel bir ürün haline getiriyor. FIRSATI GÖRÜNTÜLE ‘mek için tıklayın.

8GB sihirli sayıdır, çünkü Windows 10’un rahatça çalışacağı minimum bellek miktarıdır. Unutmayın, 1GB bellek grafiklere ayrılma eğilimindedir, bu nedenle çoğu zaman kullanılabilir ve bundan dolayı RAM’in% 80’inden çok daha azına sahip olursunuz.

Lhmzniy KUU Kbook Kesin fiyatların günün döviz kuruna bağlı olarak bölgeden bölgeye değişeceğini ve uluslararası müşterilere gümrükten ek ücret alınabileceğini unutmayın. Özellikle ülkemizdeki vergi gümrük oranlarını unutmayın, sonra bir hayal kırıklığı yaşamanız olabilir.

Dizüstü bilgisayarın tek zayıflığı işlemcisi diyebiliriz. Her yerde bulunan Intel Atom x5-Z8350 CPU’dan yaklaşık% 10 daha hızlı ama bu cihaz için yavaş olan bir Intel Celeron N3350 kullanılmış.

Bununla birlikte, konfigürasyonun geri kalanı yeterli; 8GB RAM’in ötesinde, 128GB SSD, full HD 14.1 inç ekran, 802.11n Wi-Fi ve Windows 10 Pro var.

Tasarım açısından, eski Apple MacBook Pro dizüstü bilgisayarlara çok benziyor, ancak daha fazla sayıda bağlantı noktası (iki USB 3.0, bir HDMI, bir kart yuvası ve bir ses konektörü ilave edilmiş.

Pilinin sekiz saat sürebileceği iddialarından şüpheliyiz, ancak makinenin hem SATA sürücüsünü hem de M2 ​​sürücüsünü barındırabileceğini düşünün!

UNUTMAYIN …

Bu ürün Çin’den Türkiye’ye geliyorsa, ulaşması en az bir ay sürecektir. Doğrudan veya kurye yoluyla vergiyi unutmayın. 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!