WoW Classic’e Başlamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Sıradaki içerik:

WoW Classic’e Başlamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

e
sv

Total War: Warhammer 2’ye Savunmanız veya Kuşatmanız için Devasa Yeni Kaleler

01 Eylül 2019 13:00

Total War: Warhammer 2‘nin gelecek olan Legendary Lords DLC’sinde gelmesi gereken bazı büyük değişimler ve eklentiler var ama 11 Eylül‘de gelecek olan ücretsiz güncellemeler için daha fazla heyecanlıyım. Dün bir geliştirme blog postunda, Creative Assembly, iki Total War: Warhammer oyununa sahip olduğunuzu varsayarak oyuna gelen ücretsiz yeni özelliklerden birini duyurdu.

Fortlar yalnızca Mortal Empires modunda görünecek ve oyuna yeni bir stratejik geliştrime ekleyen yeni bir çözüm türüdür. Ovalarda ya da şehirlerin kapılarında savaşmak yerine, kaleler dar dağ geçitleri gibi dünya haritası üzerindeki kilit noktalarda büyük bir savunma avantajı sağlıyor olacak.

Dev-blog’da Bretonnia’ya, İmparatorluk sınırında bulunan Helmgart kalesini tasarlama ve dekore etme sürecini görüyoruz. İmparatorluk olarak oynuyorsanız, bu katmanlı duvarlar, herhangi bir süvari ilerleyişine karşı çok büyük bir avantajdır ve sadece tüfekle ve topçularla örtülmek için geliştirilmiştir. Herhangi bir saldırgan için yokuş yukarı yol kat etmek gerçek bir mücadeledir ve muhtemelen defansı kırmak için gerçekten ezici bir güce ihtiyaç duyacaktır.

Helmgart, Eski Dünya‘da ortaya çıkacak olan İmparatorluk kalesi haritalarından sadece bir tanesidir, ancak çoğu İmparatorluğun sınırlarında olacak gibi görünmektedir. Dev blog, bu yeni savaş alanlarının her birinin üretilmesi için üç hafta sürdüğünü iddia ediyor ve her birinin kapıların ilk fırtınasının ötesinde benzersiz stratejik zorluklar ortaya koymasını istiyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!