TFT Yeni Elemental Sistemini Tanıttı

Sıradaki içerik:

TFT Yeni Elemental Sistemini Tanıttı

e
sv

The Elder Scrolls Online Bir Hafta BEDAVA!

07 Kasım 2019 21:27

The Elder Scrolls Online oyununu Çarşambaya kadar ücretsiz oynayabilirsiniz. Bethesda, genişleyen MMO’sunda ücretsiz bir oyun etkinliği düzenliyor ve bir hafta boyunca tam şekilde temel oyuna erişebilmenizi sağlıyor.

Ücretsiz oyun etkinliği dün başladı ve 13 Kasım’a kadar 10:00 GMT’de EST’de olacak. Geçmiş oyunların herhangi birinde oynadıysanız, karakteriniz ve ilerlemeniz buna devam edecektir, ancak yeni bir ESO hesabı oluşturuyorsanız oyun içi mağazada 500 kron kazanacaksınız, güzel bir küçük bonus.

Bethesda, bu etkinliğin size dört başlangıç ​​sınıfına erişim sağladığını söylüyor: Nightblade, Templar, Dragonknight ve Sorcerer. Oyunun ana hikayesini ve Mages Guild ve Fighters Guild görevlerini takip ederken 23 bölgeyi keşfedebileceksiniz.

Devam etmek için etkinlik sayfasına gidin ve platformunuzu seçin, ardından The Elder Scrolls Online istemcisini indirmek için talimatları izleyin. Hiç oynamadıysanız, denemeye değer – zor bir ilk yıldan sonra, The Elder Scrolls Online temelini buldu ve oradaki en iyi MMO’lardan biri oldu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!