Assassin’s Creed Odyssey’nin Eğitim Turu Çıktı

Sıradaki içerik:

Assassin’s Creed Odyssey’nin Eğitim Turu Çıktı

e
sv

Slay the Spire’ın Yeni Karakteri Teste Çıktı

11 Eylül 2019 15:00

Sadece üç karakterle, Slay the Spire hala çokça oynanıyordu. ancak şimdi aileye yeni biri daha katılıyor. Watcher henüz canlı oyunda değil, şimdi yeni sürümleri, hata düzeltmelerini, tweaks ve daha fazlasını tanıtan bir güncelleme ile birlikte beta modunda mevcut.

Steam üzerinden beta modunu seçerseniz, oyuna girer girmez The Watcher’a erişirsiniz, ancak yalnızca oyunu yenip Defect karakterinin kilidini açtıysanız. Önkoşulları karşılıyorsanız, mor bir mistik ile yeni bir oyuna başlayabilirsiniz.

Gözcü, Spire’ı ziyaret eden ve bunu ‘değerlendirebilen’ kör bir münzevidir. Keşiş titreşimleri var ve ona yardımcı bonuslar veren farklı dövüş duruşları arasında geçiş yapabiliyor. Her savaşa yeni bir mucize ile başlıyor ve biraz mistik bir tarafta olduğu için beraberlik kartınızdaki kartlara bakmanıza izin veren korkutucu güçlere sahip. Kullanışlı!

Watcher’ı ilk kez döndürmeye başlamadan önce biraz hazırlık yapmak istiyorsanız, Mega Crit Games henüz hiçbir detayı açıklamadı, ancak karakterin yeteneklerini ve yeni kartları içeren listeleri hala bulabilirsiniz. ve Reddit’teki Kehvedna’dan gelenler gibi eserler.

Mega Crit ayrıca, Slay the Spire filminin özel bir vinil baskısının yanı sıra ön konsol için fiziksel konsol sürümlerinin de mevcut olduğunu açıkladı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!