EA SPORTS ve Marvel Ortaklığıyla EA SPORTS FC 24’e Ultimate Team Heroes Geliyor!

Sıradaki içerik:

EA SPORTS ve Marvel Ortaklığıyla EA SPORTS FC 24’e Ultimate Team Heroes Geliyor!

e
sv

Samsung Galaxy Ring önümüzdeki ay üretime geçebilir

31 Temmuz 2023 13:29

Büyük Samsung Unpacked 2023 etkinliğinden sonra, dikkatimizi Samsung’un bundan sonra planlamış olabileceği şeylere çevirebiliriz ve şirketin yakın geleceğinde bir akıllı yüzük ortaya çıkarması muhtemel gözüküyor. 

Güney Koreli The Elec’in (SamMobile aracılığıyla) bir raporuna göre, bir Samsung Galaxy Ring’in seri üretimi, giyilebilir ürünlerin üretilip tüketicilere sunulmasına yönelik programa yakın bir kararla Ağustos ayı başlarında başlayabilir. 

Yine de 2023’ten ziyade 2024’te tam bir lansman planlanıyor. Cihazın doğası, satışa çıkmadan ve çeşitli hayati istatistikleri analize başlamadan önce birkaç yasal engeli aşması halletmesi gerekiyor. 

Samsung Galaxy Ring’in etrafındaki söylentiler, en azından geçen yıldan bu yana, şirketten bir tür akıllı yüzüğü işaret eden bir Samsung patentinin ortaya çıkmasından bu yana dönüyor: adımlardan kalp atış hızına kadar her şeyi ölçecek. 

Patentin ardından, bu yılın başlarında Galaxy Ring’den adıyla bahseden ve “yüzük şeklinde sağlık göstergelerini veya uykuyu ölçmek için” akıllı bir cihaz olarak tanımlayan ticari bir marka başvurusu gelebilir. 


  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!