Diablo 4 Art Booklardan Sızıntı!

Sıradaki içerik:

Diablo 4 Art Booklardan Sızıntı!

e
sv

Riot’un Hip Hop Grubunu Louis Vuitton Giydirdi!

30 Ekim 2019 19:15

Riot, K / DA, League of Legends karakterlerinin başrollerini oynadığı K-pop ve K-pop sanatçılarını takip etti. Yeni grup, Qiyana, Senna, Akali, Ekko ve Yasuo içeren bir “hip hop ilham kolektifi” dir. Bunlara Gerçek Hasar deniyor ve Louis Vuitton tarafından giyinmişler.

Moda markası ve Riot, geçen ay Dünya Şampiyonası Summon Kupası ve eşsiz görünümler için bir seyahat çantası içeren işbirliğini açıkladı. Böylece, True Damage’in kıyafetlerini 10 Kasım’dan başlayarak oyun içi meslektaşlarına bırakabileceksiniz.

Qiyana ve Senna için bir çift prestij kaplama da tasarlandı. Qiyana’nın kilidini yalnızca 10 – 25 Kasım arasındaki Dünyalar 2019 etkinliğinde oyun oynayarak açabileceksiniz. Senna’nın cildi gelecek yıl satışa sunulacak. Aşağıdaki fragmandaki tüm kaplamalara göz atın.

Gerçek Hasarın arkasındaki gerçek müzisyenler Becky G, Keke Palmer, Soyeon, Duck ve Thutmose’dur ve 10 Kasım’daki Word Şampiyonası finallerinde bekar Giants’larının canlı performanslarını sergileyeceklerdir.

Gerçek Hasar’ın kurgu arka planı, şu anda her iki grupta da bulunan K / DA yıldızı Akali’nin, “gen-meydan okuyan” bir kolab oluşturmak için Ekko, Senna, Qiyana ve Yasuo’nun katil müzikal becerilerini birleştirmek istemesi. Fakat K / DA’nın geri kalanı tüm bunlar hakkında ne düşünüyor? Şimdi rakipler mi? Müzik her şey yolunda ve güzel, ama biraz tiyatro istiyorum.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!