Gmail karanlık mod geldi

Sıradaki içerik:

Gmail karanlık mod geldi

e
sv

Pokemon GO çevrimiçi oyuncu savaşları 2020’de

23 Ekim 2019 08:00

Niantic, Pokemon GO çevrimiçi oyuncu savaşlarının 2020’de geldiğini doğruladı

Niantic, bir süredir Pokemon GO’da PvP sistemi kurmayı planlıyor. Yeni oyun tamircisi henüz asal bir zaman için hazır değil, ancak Niantic çevrimiçi oyuncu savaşlarının 2020’de geldiğini doğruladı.

Şu anda, Pokemon GO oyuncuları yalnızca diğer eğitmenlerle yerel olarak savaşabilir, ancak NPC’lerle her yerde savaşabilirler. Gelecek yıldan başlayarak, Niantic, nerede olursa olsun oyuncuları birbirlerine karşı çıkaracak çevrimiçi bir PvP tamircisi ekleyecek.

Yeni PvP sistemine GO Battle League adı verilecek ve önümüzdeki yılın başında çıkacak. Diğer birçok Pokemon GO özelliği gibi, GO Battle League da oyuncuları dünyayı Pokemon ile keşfetmeye teşvik edecektir. Oyuncular GO Battle League’e giriş kazanmak için yürüyebilecek, daha sonra çevrimiçi eşleştirme sistemiyle dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla karşılaşabilecekler.

Niantic tarafından yapılan duyuruda başka hiçbir ayrıntı bulunmadığından , kazananların ne alacağı ve ligin saflarında yükselmenin bir ödül kazanıp kazanmayacağı belli değil. İyi haber şu ki, Niantic’in yakında paylaşmayı vaat ettiği özel bir Dev Insights videosunda daha fazlasını öğreneceğiz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!