“HUAWEI Topluluk” kullanıcılara açıldı

Sıradaki içerik:

“HUAWEI Topluluk” kullanıcılara açıldı

e
sv

Philips’ten 3 yeni kulaklık modeli

11 Şubat 2020 00:40

Philips SH402 kulak üstü, SN503 kulak içi ST702 true wireless modellerini tanıttı.

  • SN503 ve ST702 modelleri su ve ter geçirmiyor.
  • ST702 şarj kutusu ile UV temizliği sunuluyor
  • Ürünler kusursuz ses yalıtımı sunuyor
  • SN503 egzersizi daha güvenli, daha etkili ve daha eğlenceli hale getirmek için dünyanın en küçük kulak içi kalp atış hızı monitörünü içeriyor
  • Otomatik entegre olan Bluetooth 5.0.
  • Hızlı şarj imkanı sunuyor.

SN503 – Kulaktan kalbe

SN503, kusursuz ses özelliğinin yanı sıra; Apple Health Kit, Google Fit, Runkeeper, Pola Beat, Runtatstic, Codoon ve Endomondo gibi dünyanın önde gelen uygulamalarıyla da uyumlu çalışıyor ve en küçük kulak içi kalp atışını dahi algılayan hızlı monitöre sahip. Ekrana bakmadan gerçek zamanlı sesli geri bildirim veren ürün; 6 saat dayanıklı, su geçirmez ve 15 dakikada şarj edilerek bir saat antrenman sağlama özelliğiyle piyasaya sürüldü.

ST702 – Tam kapasite şarjla temiz ve kuru kalmak!

Hareket halindeki kişinin kulaklığının ıslanmasından daha doğal bir şey yok elbette. ST702, IPX5 standart su yalıtımı özelliği ve kılıfıyla hem temizliyor hem de şarj ediyor. Tek bir şarjla 6 saat, kılıfla 18 saate kadar çalma süresi yakalamak mümkün.

H402 – Formda kalın, serin kalın…

Kablosuz kulak üstü kulaklıklar; ses yalıtımı, uzun süre performans gösterebilmesi ve ses kalitesiyle kalabalıkta spor yapanlar için vazgeçilmezlerde en üst sıralarda. SH402 tüm bu özellikleriyle kullanıcılarına gerçek serinliği vaad ediyor. Aynı zamanda IPX4 özelliği sayesinde su sıçramasına ve tere dayanıklı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!