World of Warcraft: Shadowlands Sıradaki Ek Paket!

Sıradaki içerik:

World of Warcraft: Shadowlands Sıradaki Ek Paket!

e
sv

Overwatch 2 Duyuruldu!

01 Kasım 2019 23:45

Blizzard sonunda BlizzCon açılış törenleri sırasında bugün resmi duyurusunu yaptı: Overwatch 2 yolda!

Overwatch oyun direktörü Jeff Kaplan kalabalığa yeni oyunun BlizzCon’da oynanabileceğini söyledi. Aslında, gösteride kurulan Overwatch PC’lerin logoları, ilandan sonra Overwatch 2 logosuna çevrildi – çok hoş bir dokunuş oldu.

Yeni oyun tüm orijinal kahramanları, haritaları ve modları koruyacak ve aynı zamanda bir robotun haritanın hedefini zorlamasını sağlamak için yarışan iki takımın yarışacağı Push adlı yeni bir 6v6 PvP modu da içerecek. Rahat ve Rekabetçi modlar da mevcut olacak ve ayrıca Overwatch Liginde oynanacak.

Ancak sahnede “tam bir hikaye deneyimi” de dahil olmak üzere “bir ton PvE içeriği” yer alacak. Story Misyonlarında, oyuncular Overwatch takım üyelerinin dört kişilik Omnic kuvvetlerine karşı kooperatif misyonlarında ve “dünya çapında yeni tehditlerin artması” rolünü üstlenecek. Hero Missions, oyuncuların karakterlerini seviyelendirmelerine ve yakındaki düşmanları tutuşturması için Reinhardt’ın Ateş Saldırısını değiştirmek veya Tracer’s Pulse’a zincirleme reaksiyon efekti eklemek gibi güçlü yeni yetenekler sağlayan özelleştirme seçenekleri kazanmalarına olanak tanıyan farklı bir işbirliği deneyimi sunacak Bomba.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Overwatch 2 aynı zamanda kooperatif için daha büyük haritaların yanı sıra yeni düşmanlar ve hizipler ve hatta daha fazla görsel aslına uygunluk sağlayacak önemli motor güncellemeleri görecek.

Oynanışa bir göz atın:

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!