Apple, abonelikler için koşullu fiyatlandırma programını duyurdu

Sıradaki içerik:

Apple, abonelikler için koşullu fiyatlandırma programını duyurdu

e
sv

n11çabuk ile e-ticarette yeni bir dönem başlalttı

19 Aralık 2023 11:31

Türkiye’nin öncü alışveriş platformu n11’in Getir ile güçlerini birleştirmesinden doğan “n11çabuk” hizmetini anlattığı eğlenceli reklam filmi yayına girdi. E-ticaret teslimatını hızlandıran “n11çabuk” hizmetiyle n11, e-ticaret alışverişlerinde “günler” olarak bilinen teslimat sürelerini “saatler” ile değil, “dakikalar” ile değiştiriyor.

Türkiye e-ticaret sektörünün öncü platformu n11, yeni hizmeti “n11çabuk”u reklam filmiyle duyurdu. Yeni hizmetin anlatıldığı son reklam filminde, evlilik yıldönümünde eşine hediye almayı unutan birinin telaşı ve kızının yardımıyla sorunun çözüme kavuşması eğlenceli bir dille anlatılıyor. n11 ve Getir uygulaması içinden ulaşılabilen “n11çabuk”tan sipariş verilen şık kolye, ailenin yıldönümü yemeği sona ermeden kapılarına ulaştırılıyor.

n11’in e-ticaret sektöründe yeni bir dönem başlatan “n11çabuk” hizmeti sayesinde, elektronikten popüler kozmetik ürünlerine, küçük ev aletlerinden bebek bakımına kadar en sevilen n11 ürünlerini dakikalar içinde teslim ederek sektöre yeni bir soluk getiriyor. Şimdilik İstanbul’da hizmete açılan “n11çabuk”un yakın zamanda tüm Türkiye’ye yayılması hedefleniyor.

n11çabuk nasıl çalışır?

  • n11 ve Getir uygulamalarının içinde bulunan “n11çabuk” sekmesine giren kullanıcılar, aradıkları ürünü seçip sepete ekliyor.
  • Adresini ve sepetindeki ürünleri onaylayıp ödeme bilgilerini giren kullanıcılar, sipariş ettikleri ürünleri İstanbul içinde yaklaşık 45-60 dakikada içinde teslim alabiliyor.

 

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!