Online süpermarket istegelsin’den yeni hamle! istegelsin ve BiSU Güçlerini Birleştirdi

Sıradaki içerik:

Online süpermarket istegelsin’den yeni hamle! istegelsin ve BiSU Güçlerini Birleştirdi

e
sv

MenaPay’in uygulamasını indirenlere çeşitli hediyeler verdiği kampanyası başladı

16 Ekim 2019 09:45

Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kapsayan MENA Bölgesinin ilk blok zinciri (Blockchain) tabanlı ödeme sistemi MenaPay, mobil cihazlarına uygulamasını indiren kullanıcılara birbirinden farklı hediyeler verdiği bir kampanya başlattı.

Uygulamayı indirenlerin tamamı anında 10 MPAY Token kazanırken her gün 5 kişi; 10 sonunda ise toplamda 50 kişiye ise 1000 MPAY Token hediye edilecek.

Türkiye’de bir ilke daha imza atarak iki farklı blok zinciri altyapısını tek uygulamada birleştiren MenaPay, mobil cihazlar tabletlere ya da cep telefonlarına MenaPay uygulaması indiren kullanıcılara birbirinden cazip hediyeler verdiği bir kampanya başlattı. Aplikasyonu indiren herkes anında 10 MPAY Token kazanırken her gün 5 kişi ise 1000 MPAY Token kazanma şansına sahip olacak.

MenaPay komünitesine katılan ve sunduğu fırsatlardan daha fazla kişinin haberdar olmasını sağlayan kişiler arasında her gün seçilen 5 kişi, 1000 MPAY’in kazananları olacak ve kampanya sosyal medya üzerinden takip edilebilecek.

Kampanya 10 gün sürecek

MenaPay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş yayınladıkları güncellemeyle birlikte iki farklı blok zinciri altyapısını Türkiye’de ilk defa tek uygulamada bir araya getirdiklerini ve bu teknolojik gelişmenin kripto para sektöründe büyük ilgi gördüğünü söyleyerek, bu güncellemeyi kutlamak amacıyla başlattıkları kampanya hakkında bilgi verdi.

Uygulamayı indiren kullanıcılara çok çeşitli hediyeler verdiklerine ve kampanyanın 10 gün boyunca devam edeceğine değinen Şenkardeş, MenaPay olarak paha biçilemez bir müşteri deneyimi yaratmak için teknoloji yatırımlarına da hız kesmeden devam ettiklerini belirtti.

Amaç nakitsiz toplum

Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kapsayan MENA Bölgesi’nin ilk blok zinciri (Blockchain) tabanlı ödeme sistemi MenaPay’in kısa sürede bölge ülkelerinde önemli bir başarıya imza attığını, teknoloji ve güvenlik altyapısıyla fark yarattığını sözlerine ekleyen Çağla Gül Şenkardeş, “Amacımız dünyanın en büyük nakitsiz toplumlarından birini kurmak. Attığımız her adımda kripto paraların günlük hayatın bir parçası olmasını ve bu sayede herkesin hızlı, güvenli ve şeffaf ödeme deneyimine geçmesini sağlamak için yatırımlarımızı sürdürüyoruz” dedi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!