Taktik Savaşları, yeni “Element” sınıflarını tanıttı !

Sıradaki içerik:

Taktik Savaşları, yeni “Element” sınıflarını tanıttı !

e
sv

Kerbal Space Program 2 ertelendi !

11 Kasım 2019 14:00

Kerbal Space Program 2‘nin gelmesi beklenenden biraz daha uzun sürecek. İlk olarak 31 Mart 2020’de sona eren Take-Two Interactive’in 2020 mali yılında bir süre çıkması planlandı, ancak şirket bir yatırımcı sırasında bugün 2021 yılına kadar olmayacağını açıkladı.

“Çok sevdiğimiiz orijinal uzay sim‘inin devamı olan Kerbal Space Program 2, artık 2021’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One‘da, deneyimi mümkün olduğunca müthiş hale getirmek için daha fazla zaman tanıyabilmek için piyasaya sürülecek.” Take-Two başkanı Karl Slatoff, yatırımcıların görüşmesi sırasında konuştu.

Yeni sürüm penceresi, 1 Nisan 2020 ve 31 Mart 2021 tarihleri ​​arasında bazen Kerbal 2‘yi dört gözle bekleyebileceğimiz anlamına geliyor. Bu oldukça büyük bir pencere – bir yıldan daha fazla büyüyemiyorlar – ve ne yazık ki, Take Two Oyunun hangi bölümünün oyunu yapabileceği konusunda ipuçları.

Bu çok büyük bir gecikme, ancak tamamen şaşırtıcı değil: KSP2 sadece Ağustos ayında ilan edildi ve Kerbal’in ev sisteminin ötesinde seyahat etmeyi sağlayacak yıldızlararası araçlar ve önemli bir kez daha kök salmanızı sağlayacak bir genişleme vaat ediyor.

Daha parlak olan, Take-Two’un büyük dış uzay macerası olan The Outer Worlds (yayıncı Özel Bölümü, Take Two tarafından 2017 yılının sonlarında indie odaklı bir etiket olarak başlatıldı), son derece iyi gidiyor: bu nokta, ancak Slatoff, satışların yayıncının beklentilerini aşmadığını “kolayca” olduğunu söyledi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!