Elektronik imza yüzde 20 arttı!

Sıradaki içerik:

Elektronik imza yüzde 20 arttı!

e
sv

İPhone ve Android için 5 ücretsiz havalı online oyun listesi

20 Ekim 2019 12:00

Cep telefonunda oyun oynamak artık çok normal ve boş zamanlarda istenilen harika bir sosyal aktivite durumuna gelmiş bulunmaktadır.  Çoğunlukla, dokunma kontrolleri o kadar iyi olmamasına rağmen kontrolleri normal bilgisayar oyunlarına göre zor olmasına rağmen . Ancak geliştiriciler bir şey yapma arayışında oldukça kararlılar. Ve dürüst olalım, akıllı telefonlar artık çok güçlü. Onlarla oyun oynamak o donanımın boşa gitmesine izin vermek gibidir. Öyleyse, FPS güneşinin altında neyin yeni olduğunu görme zamanı! Spoiler: bunlardan bazıları aslında bir Bluetooth denetleyicisini destekliyor.

 

Call of Duty: Mobil

Android | iOS

 

Yıllar boyunca, bu Call of Duty hissini mobil cihazlara sunmaya çalışan çok sayıda kopya çıktı. Orijinali şimdi burada. Tencent tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan Call of Duty Mobile, estetik ve seviye tasarımını efsanevi Call of Duty serisinden ödünç almakla kalmaz, aynı zamanda yüksek oktanlı oyun oynamayı da başarır. Klasik bir Hakimiyet, Ara ve Yok Et, Takım Ölüm Maçı ya da Frontline maçına atlayabilir ya da Battle Royale modunda oynayabilirsiniz . Denetleyici desteği henüz burada değil ve gelip gelmeyeceğinden emin değiliz, ancak ekran kontrolleri 360 derece kapsamlı!

 

Shadowgun Legends

Android | iOS

Shadowgun, özellikle mobil cihazlar için bir FPS franchise’ıdır. En son bölüm, Destiny’nin daha keskin nişancı deneyimini akıllı telefonlarımıza taşımayı hedefliyor. Tamamlanması gereken tonlarca görev, alınacak çeşitli yan görevler, bulabileceğiniz çok fazla yağma ve hatta yeni silahınızı gösterebileceğiniz bir PvP modu bile var.

Dokunmatik kontroller ile sadece iyi oynayabilirsiniz. ancak Oyun kontrolörleri de destekliyor.

World War Heroes

Android | iOS

https://youtu.be/AqbWL7HOIgM

Bu oyun bize ayar seçimi ve aynı zamanda müziği ile birlikte Battlefield 1’i hatırlatıyor. İnsanlar PvP çok oyunculu hakkında karışık fikirlere sahip olacaklar çünkü öldürme zamanı oldukça yavaşdüşmanlar genellikle ölmeden önce tam bir klip ıslatıyorlar. Her zaman ekstra sığır eti olduğundan emin olmak için haritanın etrafında çeşitli zırh alıcıları da bulabilirsiniz.

Bu oyunda para kazanma seçeneklerinin hayranı olduğumuzu söyleyemeyiz. El bombaları ve meditasyonlar gibi sarf malzemelerinin sınırlı kullanımları vardır ve tükenirse ya daha fazlasını satın almalısın, ya da emmelisin ve oyunu onsuz oynayabilirsin.

 

Modern Ops

Android | iOS

Bu oyun bir çeşit Counter-Strike hissi veriyor. Pürüzsüz kontrolleri ve iyi oyuncu nüfusu ile güzel bir tetikçi. Ama aynı zamanda, taraftarı olmadığımız yeniden stoklama yapmak için satın almanız gereken sınırlı sayıda nad ve ilaç tedarikiyle başlıyor.

Modern Combat: Versus

Android | iOS

Modern Combat, mobil cihazlar için temel bir FPS yazılımıdır. Activision nihayet orijinal versiyonunu yayınlamadan önce Modern Combat, gitmek için Duty mobil deneyiminin Çağrısıydı. Bu en son bölüm fütüristik bir estetiğe sahiptir ve farklı yetenek sınıflarına sahip olma becerisini kendi becerilerinde kullanma kavramını içerir – müttefikleriniz etrafında bir kalkan oluşturmak veya süper hızlı bir acele sınıfı olmak.

Bu oyun denetleyicileri destekler, bu yüzden Call of Duty: Mobile’i dokunmatik kontrollerle oynamayı reddederseniz, Activision’ın bu özelliği eklemesini beklerken Modern Combat oynayabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!