Eylül’de Yayınlanacak Oyunlar

Sıradaki içerik:

Eylül’de Yayınlanacak Oyunlar

e
sv

iPhone SE 2 Hakkında Herşey (Çıkış Tarihi, Fiyat)

07 Eylül 2019 16:00

iPhone SE 2 hakkında bütün detaylar ve sızıntılar

Her ikisi de 10 Eylül 2019’da duyurulacak olan iPhone SE 2’nin iPhone 11 ve iPhone 11R’nin yanında görünüp görünmeyeceğini duymamış olsanız da , sahneyi paylaşacakları umudunu pek tutmuyoruz yeni bir iPhone SE ile.

Apple tarafından ölü olarak onaylanmadıysa da, iPhone XS iPhone XS Max ve iPhone XR sırasında Apple, iPhone SE’nin tüm sözlerini web sitesinden çektiğini ortaya koydu; Apple mağazalarında bir daha asla yeni bir SE göremeyiz.

Apple’ın yeni iPhone lansmanı etkinliği sırasında birkaç gün içinde iPhone SE 2 ya da herhangi bir biçimde SE markasının işareti bulunmuyorsa, muhtemelen muhtemelen bu telefonun altına bir çizgi çizebiliriz.

iPhone SE 2 söylentiler, haberler ve sızıntılar

Öte yandan duyduğumuz iPhone SE 2 dört çekirdekli A10 yonga seti olabileceğini, 2GB RAM, 12MP arka kamera, 5MP ön bakan biri 4 inçlik ekran ve 32 GB gelebilir ki ve 128GB boyutunda.

Bu, iPhone SE’nin bazı alanlarındaki bir yükseltme olabilir, ancak bir çoğunu değil , daha küçük bir ekranla da olsa , iPhone 7’ye tam olarak uygun hale getirir .

Parmak izi tarayıcı ile daha geleneksel, statik tasarım daha fazla ağırlığa sahip görünüyor.

iPhone SE 2′ de  biz neler görmek istiyoruz

Yeni iPhone SE 2’de görmek istediğimiz özelliklerle dolu bir dilek listesi bulduk.

Bazıları Apple’ın ana özellikleri kaldırmadığı için memnun, bazıları ise şirketin yeni bir şeyler denemesine cesaret ediyor.

Bir kulaklık girişi

İlk önce ilk şeyler: iPhone SE’nin kulaklık jakı var ve Apple iPhone SE 2 için bir şeyleri yerinde tutsaydı biz de çok sevinirdik.

Apple bir sonraki yinelemenin tasarımını bozmazsa, kaldırılmasını görmek için çok az neden vardır. Bununla birlikte, söylentiler yeni bir görünüme işaret eder, bu yüzden parmakların kenetlenmesi 3.5mm kulaklık jakının kesim odası zemininde kalmamasını sağlar.

Daha iyi bir pil

Değer açısından, gün boyunca dayanacak bir telefon arıyorsanız, iPhone SE listelerinde yüksek seviyede. Derinlemesine batarya testimizde keşfettiğimiz gibi, SE, iPhone 7 ve iPhone 6 gibi diğer popüler iPhone modellerinin zeminini süpürdü .

Güç tasarrufu konusundaki üstünlüğü mantıklı. Ekran daha küçük ve zarif tasarımı, Apple’ı ana iPhone ürünleriyle birlikte kullanılan daha ince ve daha zarif bir kasa için pille zayıflamaya zorlamıyor.

SE’nin batarya performansı ile ilgili şikayetlerimiz kısayken, sadece daha iyi olabilir, Apple’ın bir sonraki telefonunda bazı sınırları daha da zorlaştıran numaralarla bastırdığını görmek istiyoruz.

Geliştirilmiş performans

SE ile ilgili en etkileyici şeylerden biri, iPhone 6S’de bulunan benzer özelliklere uyması. Meraklısı iPhone kardeşlerinin daha sindirilebilir bir fiyata bulabilecekleri her şeyi yapabilen, avuç içi büyüklüğünde bir akıllı telefon.

Yine de bu 2016 gücü ve 2019’da Apple’ın iPhone SE 2’ye en yeni yonga setini ve RAM’de bir darbe vereceğini umuyoruz.

Yenilenmiş bir tasarım

Canlandırılması olduğunu savunuyor var iPhone 5 veya iPhone SE ile kullanılmak üzere dizayn iyi bir fikir oldu. Ne de olsa, ilk defa iPhone 4’te piyasaya sürülen ve Apple’ı yapı kalitesi açısından rekabette öne çıkaran kazanan bir tasarım .

SE hayranlarının alışkın olduğu ergonomik dört inç boyutuna sadık kalırken, çok farklı bir şey görmeyi çok isteriz.

Tabii, eğer tasarım tamamen değişirse, şimdi muhtemelen küçültülmüş bir iPhone XR şeklini alacak, ancak bu mutlaka kötü bir şey değil.

iPhone SE 2 tasarımı

Yeni iPhone’un nasıl görüneceği konusunda, iyi  iki tane teorim var, her ikisi de mümkün.

En popüler teori, yeni küçük iPhone’un üst kısımdaki çentikle dolu bir iPhone X benzeri ekrana sahip olmasıdır.

Apple’ın 2018 telefonları açıklanmadan önceydi ve iPhone XR’nin bu tarzı benimsemesiyle, söylenti fabrikasının kablolarını geçtiği ve şimdiki ahize ile ilgili gerçek zamanlı telefon hakkında bilgi paylaştığı anlaşılıyor.

Telefonun arka tarafının iPhone X ile aynı çift kameraları kullandığı söyleniyor, videoda olduğu gibi yeni iPhone SE 2’nin sızdırmaz bir şekilde sızdırılmış bir videosu var.

Yeni bir ekran koruyucusu da düzenli ve sızıntı kapalı gösterilmiştir Sonny Dickson , ayrıca daha küçük bir telefon için üst kısmında bir çentik kapalı gösterir.

İkili kameralar ve yeni ekran, daha küçük, daha ucuz bir iPhone isteyen insanlar için, iPhone SE serisinin amacına aykırı bir maliyete mal olacağı anlamına geliyor. Her şey, iPhone XR geliştirme merkezinde edinilen söylentilere katkıda bulunuyor.

Bununla birlikte, bir iPhone SE 2 için mevcut tasarım stilini izleyerek Apple’ı tamamen ekarte etmeyeceğimizi, özellikle de bu çerçevelerin yetersizliğinden dolayı daha küçük bir gövdeye daha büyük bir ekran sığmasına izin vermeyeceğini söyledi.

Orijinal iPhone SE gibi bir tasarıma sahip ve kulaklık portu sağlam olarak gösterilen aşağıdaki resme de sahibiz .

Bu, başka bir sızıntının yankı gibi göründüğü bir tasarım , iPhone SE 2’nin bir cam arkaya sahip olacağını ve kablosuz şarjı destekleyeceğini ekledi.

Eğer varsa. Yine de, bu noktada bir iPhone SE 2 görme ihtimalimiz oldukça düşük görünüyor.

iPhone SE 2 çıkış tarihi

WWDC 2019, iPhone SE 2’nin lansmanını muhtemelen görebileceğimiz bir sonraki Apple olayıdır, ancak konferansta veya gelecekte piyasaya sürüleceği konusunda herhangi bir ümidi veya başka bir kompakt iPhone’un tutulmasını beklemiyoruz.

Bu arada, önde gelen endüstri analisti Ming-Chi Kuo , Apple’ın 2018’de iPhone SE 2 yapma kapasitesine sahip olduğuna inanmadı.

Kuo, “2018’in ikinci yarısı için boru hattındaki üç yeni modelle Apple’ın geliştirme kaynaklarını kullandığına inanıyoruz” dedi.

Gelecekte bir iPhone SE 2’yi dışarıda bırakıyor gibi gözükmüyor, ama şimdilik bir tanesinin işareti yok. Ancak, muhtemelen ilk modelden bir yıl sonra Eylül 2019’da inecek bir iPhone XR 2’ye kavuşacağız.

iPhone SE 2 fiyatı

Fiyatlandırma açısından, bir iPhone SE 2 lansmanı görürsek, muhtemelen Apple’ın en uygun fiyatlı iPhone’u kalacak.

Şimdiye kadarki sadece iPhone SE 2 fiyat söylentisi, kabaca 450 $ ‘a (büyük olasılıkla Apple’ın dünya çapındaki ürünlerini nasıl fiyatlandırdığı göz önüne alındığında, £ 450, 700 AU’ ya dönüşecek) anlamına geliyor.

Orijinal iPhone SE, 16GB varyantı için 399 $ ‘dan (379 £, 679 $) başladı. IPhone SE 2‘nin en az maliyete mal olacağını ve fiyat artışının muhtemel olacağını düşünüyoruz, ancak yine de Apple’ın menzilinin geri kalanına oranla ucuz olmalı, 749 $ / 749 $ / 1229 $ iPhone XR seviyesini bile düşürdü.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!