Bu zamana kadar yapılmış en çılgın Japon icatları

Sıradaki içerik:

Bu zamana kadar yapılmış en çılgın Japon icatları

e
sv

iPhone için fotoğraf düzenleme uygulamaları – Aralık 2018

14 Aralık 2018 19:18

iPhone telefonların kamera çözünürlükleri günden güne gelişiyor olsada iPhone için fotoğraf düzenleme uygulamalarına ihtiyaç duyduğumuz zamanların sayısı da az değil. Biz de sizlere bu konuda yardımcı olmak adına en iyi iPhone fotoğraf düzenleme uygulamalarını araştırıp sizler için listeledik. İşte iPhone XiPhone 8iPhone 8 Plus ve diğer iOS tabanlı akıllı telefonlarınıza yükleyip rahatlıkla düzenleme yapabileceğiniz en iyi iPhone fotoğraf düzenleme uygulamaları.

 VSCO

İlk uygulamamız çok amaçlı bir düzenleme uygulaması olan VSCO. VSCO ile fotoğraf ve videolarınıza filtre ekleme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden güzel fotoğraf düzenleme araçları ile fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz bu uygulama yıllık üyelik sistemine de sahip. Ücretli üyelik ile uygulama içerisinde ki sınırlandırmalar da kalkıyor.Efektlerine hayran kalacağınız uygulamanın uygulanacak efekt etkisini de ayarlayabiliyorsunuz. Uygulama da ayrıca özel diyafram ve odaklanma kontrolleri de mevcut. Bu uygulama favori fotoğraf düzenleme uygulamanız olabilir.

VSCO indir 

Polarr Photo Editor

Fotoğraf düzenleme işleminde detaya önem veriyorsanız Polarr Photo Editor sizin için en ideal uygulama olabilir. Fotoğraflarınızın her detayını düzenlemek için gelişmiş oto iyileştirme araçları ve gelişmiş filtreler ile fotoğraflarınızı ince detaylarına kadar düzenlemeniz mümkün. Arayüzü biraz karışık olsa da özellikle selfie çekimleri için ideal uygulamalardan birisi.

Özelleştirilebilir araç çubuklarımaskeleme ve fırça araçları ile ince ayar özellikleriyle Polarr Photo Editor en iyiler arasında. Uygulama ücretsiz ancak özelleştirilmiş filtreler için Premium üye olmanız gerekiyor.

 Polarr Photo Editor indir

Afterlight 2

Afterlight uygulamasının yeni versiyonu olan Afterlight 2 ile gelişmiş bir kullanıcı arayüzüne sahip oluyorsunuz. Fotoğraf düzenleme işlemini kolayca gerçekleştirebileceğiniz uygulama ile  gelişmiş araçlar, toz ve ışık sızması dolguları, metin ekleme, filtre koleksiyonu ve filtre  işlemlerini kolayca yapmanız mümkün.

Çift pozlama özelliği bulunan uygulamada tam kalite de yakınlaştırma yapmakta mümkün. Uygulamanın ücretli bir uygulama olması tüm fonksiyonları kullanmanıza olanak sağlıyor

Afterlight 2 indir

Snapseed

Google tarafından satın alınan Snapseed uygulaması fotoğraf düzenlemeniz için harika bir arayüzle sizleri karşılıyor. Ekrandaki parmak hareketlerinizle menülere kolayca erişip ayar yapabiliyorsunuz. Bu da işinizi kolaylaştıran bir diğer etken.

Ücretsiz olan bu uygulama portreler için bulanıklaştırılmış arkaplan yapmanıza da olanak sağlıyor. Birbirinden özel filtreleri ve sanatsal efektleri ile telefonunuzda vazgeçilmez uygulamalar arasına girmeye aday bir uygulama.

Snapseed indir

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!