Red Dead Redemption 2 PC için hatalar ve düzeltmeler

Sıradaki içerik:

Red Dead Redemption 2 PC için hatalar ve düzeltmeler

e
sv

İlk Red Dead Redemption 2 Modu Çıktı! JOKER ARTHUR

05 Kasım 2019 22:00

Red Dead Redemption 2 bugün PC’de çıkty, ancak bu lansman öncesinde ilk Red Dead Redemption 2 modunu indirebilirsiniz. Bununla beraber, Arthur başka bir suçlu olarak cosplay yapıyor olacak: Batman’in eski arkadaşı Joker.

Mod, Arthur’un varsayılan yüzünü değiştirir, böylece boya ile lekelenir ve etrafı şakalamaya hazırdır. Red Dead Redemption 2 biraz rayından çıkabilir ama bu kesinlikle herkesi neşelendirecek. Nexus Mods’dan indirebilirsiniz.

Modun arkasındaki ekip, RedDeadModders, kurulum talimatlarını vermedi, çünkü oyun henüz çıkmadı – bu bir gizem. RedDeadModder’ların oyuna nasıl erişebildikleri açık değil, ama umarım bu Rockstar’ın daha çok oyuncuya onunla oynamak için bir fırsat verdiği anlamına gelir.

Ekip ayrıca bir Terminator modu, ölümsüz bir at ve çok sayıda silah üzerinde çalışıyor.

Başka bir mod daha ortaya çıktı. RDR2 photorealistic Reshade, oyunun renklerini, gölgelerini, ton eşlemesini ve keskinliğini artıran bir yeniden düzenleme modudur.

Ne yazık ki, iyi olup olmadıklarını öğrenmek için birkaç saat daha beklememiz gerekecek, ancak en azından bugün Red Dead Redemption 2 çıktığında hemen test etmek için birkaç şeyimiz olacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!